آموزش آنلاین و غیر حضوری

نوشته سردفتر:

از گذشته تا به امروز جوامع با فرهنگ های مختلف راهکارهای متفاوتی برای انجام امور روزمره خود انتخاب کرده اند.این امور شامل جزیی ترین کار مثل پرداخت یک قبض برق یا تشکیل کنفرانسهای علمی یا کاری میباشد.اما آنچه که اهمیت دارد نوع انجام این امور ومزایا و معایب آن است.
اولین روش و قدیمی ترین آن ، انجام کارها به صورت حضوری و فیزیکی بوده است.مخصوصا در کشورها و جوامع نه چندان پیشرفته.به طور مثال در زمینه آموزش به معنای کلی کلمه شامل آموزشگاهای هنری ،مراکز تحصیلی ،عملی و … .این آموزشها به صورت حضوری مشکلات فراوانی همواره همراه خود داشته و خواهد داشت:

 • اتلاف وقت و زمان برای حضور در کلاسها
 • هزینه رفت و آمد و مشکلات مربوط به آن مثل ترافیک وغیره
 • بعضا عدم وجود مکان مناسب کلاسهای تدریس از لحاظ محیطی و رفتاری
 • عدم امکان تشکیل مجدد کلاسها در صورتی که هنرجو یا کارآموز به هر دلیلی نتواند به موقع در جلسه حاضر شود
 • عدم تشکیل کلاسها به علت غیبت استاد علیرغم حضور هنرجویان
 • و غیره
  بر تمام این مشکلات باید شرایط سخت کنونی حاکم بر کل جهان را در نظر گرفت که با توجه به شیوع ویروس کرونا حتی امکان خارج شدن از منزل نیز سخت و خطرناک شده است چه برسد به حضور در کلاسهای تدریس حضوری.
daftarkhane1152
daftarkhane.com

آموزش آنلاین(غیرحضوری)

با توجه به آنچه که عرض کردیم تکلیف چیست؟ آیا باید دست روی دست بگذاریم و تمام فعالیتهای آموزشی و کسب و کار خود را تعطیل کنیم؟!
البته که خیر.
همانطور که اغلب کشورها هنوز اکثر کارهای اداری و آموزشی خود را به شکل حضوری و فیزیکی انجام میدهند در برخی از کشورهای پیشرفته از سالهای دور، روش سیستم آنلاین و غیر حضوری را در پیش گرفته اند.و از این بابت سود و منفعت بالایی چه در زمان و هزینه و … برده اند.مخصوصا زمان که اهمیت بالایی برای این جوامع پیشرفته دارد.
انواع آموزشها و تدریس های آنلاین،کنفرانسهای علمی و یا بیزینسی و غیره.روشی که حداقل هنوز در جامعه ما به درستی جا نیفتاده است.
شاید مشکلات بوجود آمده در حال حاضر به دلایل مختلف مردم را به این روش کاری سوق دهد که به راحتی در منازل خود بنشینند ،تدریس کنند،آموزش ببینند،بیزینس کنند، کنفرانسهای مهم را شرکت کنند و حتی سر پروژه ها حضور آنلاین داشته باشند.
((پس یکی از مهمترین راهکارهای جایگزین نمودن انجام امور به شکل حضوری و فیزیکی، روش آنلاین و از راه دور{مجازی}میباشد.))

آموزش آنلاین و غیر حضوری کار در دفتر اسناد رسمی

این دفترخانه با توجه به هدفی که مدتیست بدنبال آن میباشد و آن آموزش تجربی و عملی سردفتری(کار در دفتر اسناد رسمی) برای دوستان ، همکاران و علاقمندان می باشد کلاسهای حضوریدوره های آموزش دفتر اسناد رسمی ویژه بازار کار را تشکیل داد که البته با استقبال همکاران عزیز مواجه شد.لکن این جلسات کارآموزی تجربی به علت شیوع بیماری کرونا در حال حاضر برگزار نمی شود.
این مجموعه به درخواست دوستان تصمیم گرفت تا آموزش را ادامه دهد.لذا کلاسهای آموزش آنلاین یا غیر حضوریآموزش آنلاین و غیر حضوری سردفتری | آموزش مجازی ثبتی و از راه دور را انتخاب کردیم که البته با توجه به شرایط موجود و اینکه مردم قادر به خارج شدن از منازل نیستند با استقبال متقاضیان مواجه شده است.
روش دیگر نیز که با همفکری سردفترانی که برای کارآموزی در جلسات حضوری ما حاضر میشدند انجام پذیرفت،تهیه مجموعه ویدیو های جامع و کامل آموزش سردفتریخدمات غیرحضوری دفترخانه بود که البته این ویدیو ها آماده عرضه به دوستان میباشد.مزیت این ویدیو ها این است که اولا: دوستان میتوانند به راحتی در منازل خود این ویدیوها را دانلود کرده و استفاده نمایند و ثانیا: اگر سوال یا ابهامی وجود داشت به شکل آنلاین یا سایر روشها با ما تماس گرفته و ما جوابگو خواهیم بود.

دفتر اسناد رسمی1152

                                                                          هماهنگی جهت مشاوره ثبتی و آموزش آنلاین سردفتری و تهیه ویدیوهای آموزشی

دوستان همکاران و علاقه مندان به روشهای آموزشی فوق میتوانند با شماره 09037900878 تماس حاصل فرمایند و جهت مشاوره ثبتی مشاوره ثبتی آنلاین و غیر حضوری | مشاوره از راه دور ثبتی آموزش آنلاین تجربی و عملی کار در دفتر اسناد رسمی آموزش آنلاین و غیر حضوری سردفتری | آموزش مجازی ثبتی و یا تهیه ویدیو ها خدمات غیرحضوری دفترخانه، هماهنگی لازم را بعمل آورند.((ضمنا فقط برای همکاران سردفتر که نیاز به دوره کارآموزی مفید دارند کلاسهای خصوصی حضوری دوره های آموزش دفتر اسناد رسمی ویژه بازار کاربه تعداد محدود در نظر گرفتیم)).

                                           ” آرزوی سلامتی و موفقیت برای تمامی هموطنان عزیز بخصوص کاتبان بالعدل مینمایم و سال جدید را تبریک و تهنیت عرض میکنم”

                                                                                            سر دفتر دفتر اسناد رسمی 1152 تهران

                                                                                                          اسماعیل وفایی

فیلم های زیر را ببینید

               روش آموزش حضوری و آنلاین(مجازی) سردفتری و ویدیوهای آموزشی

تماس با دفتر اسناد رسمی 1152 جنت آباد مرکزی تهران

 • شماره های تماس دفتر اسناد رسمی 1152 :

  ۴۴۴۸۶۱۰۷     –     ۴۶۰۴۹۵۲۷  – ۰۲۱
  ۰۹۰۳۷۹۰۰۸۷۸

  ساعات کاری از شنبه تا چهارشنبه : ۸:۳۰ الی ۱۴

  پنجشنبه ها : ۸:۳۰ الی ۱۲

 • هماهنگی برای مشاوره

  “جهت مشاوره حضوری و هماهنگی قبلی خواهشمند است با شماره 09037900878 تماس حاصل فرمایید.”
                                        ساعت تماس((از ساعت 10 صبح الی 13))

  مشاوره ثبتی در خصوص تنظیم کلیه اسناد رسمی از قبیل:

  • اسناد غیرمنقول اعم از آپارتمان، ملک ،زمین ،مغازه ،سرقفلی ، صلح عمری، رهنی…
  • اسناد غیرمنقول(وسائط نقلیه موتوری)
  • سایر اسناد از قبیل :وکالت ،تعهد ،اقرار ، وصیت ، بذل مهریه…
  • گواهی امضا …
 • آدرس دفتر اسناد رسمی 1152 :

  تهران – بالاتر از اتوبان همت –  جنت آباد مرکزی –  ابتدای خیابان 20 متری گلستان غربی – پلاک 89 – طبقه اول – واحد 1

1
دفتر اسناد رسمی ۱۱۵۲ تهران
دفتر اسناد رسمی ۱۱۵۲ تهران

سوالات متداول 

یکی از اهمیت آموزش مجازی یا کلاس مجازی با حضوری در این است اگر شما شاغل هستید میتواند این نوع آموزش برای شما بسیار آیده آل باشد , لازم نیست که شما در تمامی کلاسها شرکت کنید زیرا این کلاسها ضبط میشوند و شما بعدا میتوانید انها را دانلود کرده و استفاده نمایید.

هر کجا هستید چه در منزل چه در محل کار چه در سفر چه درون وسایل حمل و نقل عمومی مثل تاکسی ، مترو و … به دوره های آنلاین دسترسی داشته باشید فقط کافیست قبلا آموزش ها را به صورت اینترنتی دانلود کرده باشید و هر جایی حتی بدون اینترنت ببینید.

یک موضوع تدریس شده به روش آموزش غیرحضوری، تقریبا ۲۵ تا ۶۰ % کمتر از آموزش به شیوه سنتی وقت می برد، چرا که به امکانات خاصی نیاز نیست و همچنین کلاس مجازی فشرده تر و مفیدتر از تدریس های سنتی است.و در آموزش مجازی شما قدرت بالاتری برای مدیریت زمان دارید.

به وسیله آموزش غیرحضوری و آنلاین، دانش پذیران کنترل بیشتری بر مسیر فرآیند آموزش خود دارند، در واقع همواره بوسیله مسیری که برای آموزش آنها تصویر شده است می دانند که در چه نقطه ای قرار دارند و همین نکته باعث می شود سرعت آموزش و یادگیری تا ۶۰ درصد بیشتر از حالت معمولی شود.  برای آموزش مطلب خاصی بصورت آنلاین به طور متوسط کاهش زمانی به میزان ۴۰ تا ۶۰ درصد تسبت به آموزش همان مطلب در آموزش سنتی وجود دارد.

آموزش ها کاربردی هستند و به صورت ویدئویی تهیه شده که جهت تسهیل در استفاده و یادگیری کلیه امور مربوط به دفترخانه و تنظیم سند می باشند.

 امکان دسترسی به کلیه نقاط آنها در هر زمانی است. هر زمان که فراگیری پایان می یابد، می توانید فردا از همان نقطه ادامه دهید. یا اگر قسمتی از آموزش را متوجه نشده اید، به عقب برگردید و آن را دوباره مرور کنید و یا اگر قسمتی از درس به یادتان نمی ماند، آن قسمت را هر روز مرور کنید. بهره وری زمانی بیشتر در آموزش مجازی به گونه ای است که می توانید هنگام بیکاری از آموزش های غیرحضوری استفاده کنید، و آنچه را که دلتان می خواهد را آموزش ببینیند؛ یعنی نیازی نیست که برای فراگیری یک مورد، ۱۰ مورد دیگر را نیز گوش بدهید و کلاس و سرعت کلاس در دست خودتان می باشد.

مشاوره ثبتی آنلاین ( غیرحضوری ) و دوره ها و فیلم های آموزشی سردفتریاینستاگرم آموزش های سردفتری - کلیک کنید
+