نوشته سردفتر

عرض سلام و ادب خدمت دوستان ، عزیزان و همکاران گرامی

در راستای اهدافی که ایندفترخانه از ابتدای راه اندازی این سایت مدنظر داشته و همانا بالا بردن سطح حقوقی و ثبتی عزیزان بوده است و البته سعی کردیم این کار را از طریق ارائه مقالات و نوشته هایی در زمینه های مختلف ثبتی همراه با فیلم اموزشی ارائه بدهیم .
سوالات متعدد ثبتی و حقوقی در سایت و پیج رسمی دفترخانه و اینستاگرام دفتر اسناد رسمی1152 تهران از طرف هموطنان عزیز مطرح می شود و ما در قالب مشاوره در حد توان جوابگو بوده ایم و خواهیم بود.
لکن بسیاری از سوالات مطروحه در ویدیو هایی که از قبل در زمینه های مختلف توسط ایندفترخانه تهیه شده و در سایت و پیج قرار داده شده به تفضیل بیان شده است و شاید دوستان به این مسئله واقف نباشند.
چرا که هدف ما از این ویدیو های آموزشی در تمام زمینه های مختلف ثبتی بالابردن سطح حقوقی هموطنان عزیز می باشد.

دفتر اسناد رسمی ۱۱۵۲ تهران اسماعیل وفایی
اسماعیل وفایی

پیشنهاد جذاب دفترخانه

با توجه به توضیحاتی که خدمت دوستان عرض نمودیم تصمیم بر این گرفتیم تا برای علاقمندان به مسائل حقوقی و ثبتی سوالاتی از همین ویدیو های آموزشی که در پیج اینستاگرام دفتر اسناد رسمی1152 تهران موجود می باشد مطرح نماییم .
به اشخاصی که به تمام سوالات جواب صحیح بدهند پکیچ کاملی از ویدیو های آموزشی ایندفترخانه شامل 5 ویدیوی آموزش تخصصی و تجربی کار در دفتر اسناد رسمی(کار آموزی سردفتری) و 2 ویدیوی کامل کار با سیستم ثبت آنی را به طور هدیه تقدیم نماییم.
نحوه و زمان برگزاری این رویداد متعاقبا در پیج رسمی ایندفترخانه اینستاگرام دفتر اسناد رسمی1152 تهران خدمت دوستان اعلام خواهد شد.
به امید موفقیت و سلامتی برای همه ی هموطنان عزیز/اسماعیل وفایی/سردفتر دفتر اسناد رسمی 1152 تهران

فیلم های زیر را ببینید

                       پیشنهاد جذاب دفترخانه 1152 تهران برای علاقمندان به مسائل ثبتی

ثبت نام دوره های آموزش سردفتری - فروش فیلم ها و کتاب آموزش سردفتریاینستاگرم آموزش های سردفتری - کلیک کنید
+