اسماعیل وفائی سردفتر اسنادر رسمی ۱۱۵۲ ، اسماعیل وفایی

اسماعیل وفائی

اسماعیل وفائی

سردفتر دفتر اسناد رسمی 1152 تهران

مدرس کارآموزی کار در دفترخانه نویسنده کتاب آموزش تخصصی سردفتری و بازیگر سینما و تلویزیون

اسماعیل وفائی ، اسماعیل وفایی

1 – فعالیت های سردفتری دفتر اسناد رسمی

اسماعیل وفائی سردفتر دفتر اسناد رسمی 1152 تهران

فارغ التحصیل رشته حقوق قضایی از دانشگاه آزاد اسلامی خوراسگان اصفهان که در سال 1386 به شغل سردفتری مشغول شده است .
در حال حاضر ایشان با توجه به تجارب خود و سایر همکاران در طول دوران خدمت خود با موارد و مشکلاتی مواجه شدند که ریشه اکثر این مشکلات در عدم کارآموزی تخصصی و عملی صحیح داشته است و بدین خاطر تصمیم بر این گرفته اند تا برای اولین بار برای همکاران و علاقه مندان به کار در دفاتر اسناد رسمی آموزشهای تخصصی و کاربردی کار در دفاتر اسناد رسمی دوره های آموزش دفتر اسناد رسمی ویژه بازار کار  را ارائه دهند.

اسماعیل وفایی

2 – فعالیت های نوشتاری (نویسندگی) و تصویری

کتاب آموزش تخصصی سردفتری

نگارش کتاب آموزش تخصصی و کاربردی کار در دفاتر اسناد رسمی

اسماعیل وفایی سردفتر دفترخانه 1152 تهران در زمینه آموزش حضوری و غیرحضوری کار در دفاتر اسناد رسمی فعالیت دارد و با توجه به درخواست همکاران و مخاطبین محترم و همچنین احساس کمبود مرجعی نوشتاری جهت یادگیری اصول دفترداری و تنظیم اسناد ، برای اولین بار اقدام به نگارش مجموعه کتاب ( آموزش تخصصی و کاربردی کار در دفاتر اسناد رسمی ویژه سردفتران ،دفتریاران و سند نویسان )  نموده است کتاب آموزش تخصصی و کاربردی کار در دفاتر اسناد رسمی که البته می تواند به عنوان مرجعی کاربردی و عملی جهت استفاده دانشجویان مرتبط با رشته حقوق ثبت در دانشگاه ها مورد استفاده قرار گیرد و با اصلاحات و الحاقات جدید به چاپ دوم رسیده است.

3 – مدرس کارآموزی کار در دفاتر اسناد رسمی

دفتر اسناد رسمی ۱۱۵۲ تهران

تدریس تجربی و تخصصی کارآموزی سردفتری و کار در دفترخانه

در پی اهداف ایندفترخانه و همانطور که در گذشته بیان شد با توجه به احساس کمبود امر آموزش و کارآموزی جهت اشتغال در دفاتر اسناد رسمی تصمیم بر این گرفتیم به اشکال ذیل در جهت آموزش عملی و کاربردی دوستان و همکاران اقداماتی را انجام دهیم تا در آینده برای حضور در دفترخانه و تنظیم اسناد مشکلی نداشته باشند:

 1. آموزش تنظیم و تشریح اسناد در قالب فیلم که بصورت رایگان آموزش های رایگان دفتر اسناد رسمی جهت استفاده عموم در سایت قرار گرفته است.
 2. تدریس حضوری کارآموزی سردفتری و کار در دفترخانه دوره های آموزش دفتر اسناد رسمی ویژه بازار کار ( در حال حاضر با تعداد محدود )
 3. تدریس غیرحضوری و آنلاین کارآموزی تخصصی سردفتری و … با پنل کاربری اختصاصی همراه با نمایش فیلم های آموزش ثبت آنی و سایر امکانات آموزش آنلاین و غیر حضوری سردفتری | آموزش مجازی ثبتی ( برای اولین بار )
 4. آموزش تجربی و تخصصی نحوه صحیح تنظیم اسناد ویدیو های جامع آموزشی سردفتری و کار با سیستم ثبت آنی در قالب ویدیو و فیلم

4- فعالیت های هنری

اسماعیل وفائی در بانوی عمارت

بازی در فیلم و سریال

اسماعیل وفائی سردفتر دفتر اسناد رسمی 1152 تهران همزمان با شروع شغل اصلی خود به فعالیتهای تصویری از جمله چند سریال و فیلم مشغول بوده است که اهمیت آن زمانی بیشتر است که با وجود شغل حساس و پر استرس و پرمسئولیت خود به کار بازیگری نیز مشغول بوده و تا امروز نیز ادامه دارد و علیرغم تمام این مشکلات همچنان علاقه دارند تا هر دو حرفه را به بهترین شکل ممکن همزمان به جلو ببرد.

از جمله کارهای تصویری ایشان میتوان به :

 • سریال پروانه
 • سریال راهی بسوی ستاره
 • فیلم بادیگارد
 • سریال خط تماس
 • سریال بانوی عمارت
 • سریال روزهای ابدی
 • فیلم مینی ماینر و … اشاره کرد.نقش ساقدوش در سریال بانوی عمارت از جمله بهترین و جذابترین کاراکترهایی بوده که ایشان بازی نموده اند.
  برای آشنایی بیشتر با سایر آثار تصویری و هنری  به پیج رسمی و هنری  ایشان در اینستاگرام   http://esmaeelvafaie.ir   مراجعه فرمایید.

نمونه ایی از فعالیت های تصویری اسماعیل وفائی

اسماعیل وفائی

برای دیدن تصاویر و ویدیو های بیشتر به پیج هنری  اسماعیل وفائی esmaeelvafaie.ir  مراجعه فرمایید

ثبت نام دوره های آموزش سردفتری - فروش فیلم ها و کتاب آموزش سردفتریاینستاگرم آموزش های سردفتری - کلیک کنید
+