دفتر اسناد رسمی ۱۱۵۲ تهران پیشگام در آموزش کار در دفترخانه و مشاوره ثبتی

#مشاوره_حقوقی#مشاوره_رایگان#کارآموزی_سردفتری#کتاب_آموزش_سردفتری#اموزش_انلاین_سردفتری#دفترخانه_۱۱۵۲_تهران#دفترخانه_اسنادرسمی#اسماعیل_وفایی#اسماعیل_وفائی#daftarkhaneh#خبرگزاری_آنا#خبرگزاری_دانشگاه_آزاد_اسلامی# ana.press#ana
...

کتاب برگزیده و معرفی شده توسط سایت رسمی خبرگزاری دانشگاه آزاد اسلامی ( آنا )
در پی استقبال همکاران و همچنین دانشجویان مشغول به تحصیل یا فارغ التحصیلان رشته حقوق ثبت و رشته های مرتبط با آن ، خبرگزاری رسمی دانشگاه آزاد اسلامی ( آنا ) کتاب آموزش تخصصی و کاربردی کار در دفاتر اسناد رسمی را به عنوان مرجع مورد تایید و برگزیده در این زمینه معرفی نموده است که افتخاری برای اینجانب و مجموعه آموزشی دفترخانه محسوب می شود و ما را دلگرم به ادامه این راه می نماید.

#آموزش_آنلاین_سردفتری#آموزش_آنلاین#کتاب_آموزش_سردفتری#سردفتری#سردفتری_اسناد_رسمی#مشاوره_رایگان#مشاوره_حقوقی#کارآموزی_سردفتری#دفترخانه#اسماعیل_وفایی#دفترخانه_۱۱۵۲_تهران#علیرضا_قاسمی#daftarkhane#خبرگزاری_آنا#خبرگزاری_دانشگاه_آزاد_اسلامی
...

تشریح ۱۰ نکته مهم در تنظیم اسناد رسمی

علاقمندان می توانند جهت دانلود کامل ویدیوی فوق (۳۰ دقیقه)به سایت رسمی دفترخانه مراجعه فرمایند.
daftarkhane.com
#دفترخانه#دفترخانه_۱۱۵۲_تهران#دفترخانه_اسنادرسمی#نکات_حقوقی#ثبت_آنی#فیلم_آموزش_سردفتری#آموزش_آنلاین_سردفتری#کتاب_آموزش_سردفتری#مشاوره_رایگان#مشاوره_حقوقی
...

نگارش کتاب آموزش جامع کار در دفترخانه ( بزودی)
در پی چاپ و عرضه کتاب آموزش تخصصی و کاربردی کار در دفاتر اسناد رسمی ویژه سردفتران دفتریاران و سندنویسان عزیز و استقبال دوستان و همکاران از این مجموعه ؛ و با توجه به درخواست متقاضیان بر آن شدیم تا این بار مجموعه آموزش جامع کار در دفاتر اسناد رسمی را بزودی به نگارش در آوریم که می تواند تکمیل کننده مطالب کتاب فعلی باشد. از اینکه ما را در این راه یاری نموده و دلگرمی می دهید صمیمانه سپاسگذاریم.

#کارآموزی_سردفتری#کتاب_آموزش_سردفتری#ثبت_آنی#دفترخانه_۱۱۵۲_تهران#اسماعیل_وفایی#طنین_چاپ#علیرضا_قاسمی#مشاوره_رایگان#آموزش_آنلاین
تهیه کتاب آموزشی:
واتساپ: 09124257369
...

اعتراض به تحدید حدود زمانی اتفاق می افتد که قسمتی از ملک در پلاک ثبتی مجاور قرار گرفته است.برای تشریح این مورد شایع و راه حل آن ویدیو فوق توسط اسماعیل وفایی تهیه شده است.برای مشاهده ویدیو های بیشتر به سایت رسمی دفترخانه در پروفایل پیج مراجعه فرمایید.
daftarkhane.com
#تحدید_حدود#اعتراض_تحدید_حدود#اعتراض_ثبتی#مشاوره_ثبتی#کارآموزی#دفترخانه_اسنادرسمی#ثبت_آنی#کتاب_آموزش_سردفتری#فیلم_آموزش_سردفتری#دفترخانه_۱۱۵۲_تهران#اسماعیل_وفایی#علیرضا_قاسمی#طنین_چاپ#
...

گریم خوب توسط استاد عمید بعد از ساعت اداری😎😉 #whitehair#whitehairmen#whitehairmodel#handsome#greeneyes#eyesgreen#glassmolding ...

مشاوره حضوری و غیر حضوری در تنظیم اسناد
#مشاوره#مشاوره_حقوقی#مشاوره_حضوری#دفتر_اسناد_رسمی_۱۱۵۲_تهران#مشاوره_ثبتی
...

(عرضه ویدیو های جامع کار با سیستم ثبت آنی)
در ادامه ویدیو های آموزش کارآموزی سردفتری ایندفترخانه ویدیو های جامع کار با سیستم ثبت آنی را برای عرضه به علاقمندان تهیه نموده است.دفتر اسناد رسمی ۱۱۵۲ تهران
#آموزش_ویدئویی#ثبت_آنی#دفتر_اسناد_رسمی_۱۱۵۲_تهران #کارآموزی
...

فضای مجازی

 فضای مجازی(Cyberspace) ، فضایی تئوری و علمی است که ارتباطات کامپیوتری در آن رخ می‌دهد. این که نباید فضای سایبری (مجازی) را با اینترنت اشتباه گرفت.
از این لفظ غالباً در اشاره به اشیاء و شخصیت‌هایی که تا حد زیادی در خود شبکه مخابراتی وجود دارد به کار می‌رود تا جایی که برای مثال ممکن است به‌طور استعاری گفته شود یک وبگاه در فضای مجازی وجود دارد.
همگرایی فن آوری رسانه های جمعی نتیجه فرایند سازگاری طولانی از منابع ارتباطی آنها با تغییرات تکاملی هر لحظه تاریخی است.
بنابراین ، رسانه جدید به گسترش رسانه های سنتی در فضای مجازی مبدل شده و اطلاعات دسترسی عمومی را در طیف گسترده ای از دستگاه های دیجیتال امکان پذیر کرده است.
با بیان مقدمه فوق به اهمیت بالای فضای مجازی در تمام زمینه های هنری، علمی ، فرهنگی ، آموزشی و حتی اقتصادی در زندگی جوامع امروزی پی بردیم.

دفتر اسناد رسمی ۱۱۵۲ تهران
دفتر اسناد رسمی ۱۱۵۲ تهران

نقش فضای مجازی در اقتصاد و کسب و کار

شبکه های اجتماعی با اینکه عمر خیلی زیادی ندارند اما در زندگی روزمره افراد نقش بسیار پررنگی داشته اند و بسیاری از کاربران روزانه حداقل یک بار به صفحه شخصی خود در شبکه اجتماعی که عضو هستند سر می زنند. به همین خاطر توجه به آنها از اهمیت فوق العاده ای برخوردار است.
لذا با توجه به تمام مزایا و معایبی که شبکه های مجازی دارند لکن به دلایل مختلف نمیتوان تاثیر مثبت آنها را در زمینه پیشرفت علمی فرهنگی و بخصوص اقتصادی منکر شد.
مهمتر از آنچه تا کنون بیان کردیم این است که در حال حاضر مردم به دلایل مختلف به خریدها، آموزشها و بیزینسهای اینترنتی و در فضای مجازی متمایل شده اند.
پس فعالیت در فضای مجازی در حال حاضر و البته با توجه به شرایط سخت کنونی به نوعی خدمت رسانی به مردم جامعه نیز میباشد تا بتوانند در هر محیطی به راحتی به خواسته خود در هر زمینه ای دست پیدا کنند.

فعالیت مجازی دفترخانه 1152 تهران

در راستای مطالب فوق و البته با توجه به اینکه هدف اصلی این دفترخانه از فعالیتهای خود همانا آموزش مسائل حقوقی و ثبتی در خصوص تنظیم اسناد و نیز امکان مشاوره حضوری و غیرحضوری می باشد.
تصمیم بر این گرفتیم تا برخی از مطالب و ویدیو های آموزشی را در پیج رسمی دفترخانه در اینستاگرام قرار دهیم تا از این طریق دوستان و علاقمندان بتوانند به راحتی به این مسایل دسترسی داشته باشند.
دوستان و همکاران عزیز و علاقه مندان میتوانند هر گونه سوال ، پیشنهاد و یا انتقادی را ، از طریق سایت رسمی ایندفترخانه یا پیج رسمی اینستاگرام بنشانی daftarkhane1152tehran با ما در میان بگذارند.
امیدواریم بتوانیم در مسیر رو به جلوی خود جهت پیشرفت سطح علمی و تجربی و تخصصی دوستان ، همکاران و مردم عزیزمان همچنان فعالیت کرده و رضایت همگان را جلب نماییم.سردفتر دفترخانه 1152 تهران/اسماعیل وفایی

دفتر اسناد رسمی ۱۱۵۲ تهران

فیلم های زیر را ببینید

مشکلات تنظیم اسناد وسایط نقلیه موتوری

تماس با دفتر اسناد رسمی 1152 جنت آباد مرکزی تهران

 • شماره های تماس دفتر اسناد رسمی 1152 :

  ۴۴۴۸۶۱۰۷     –     ۴۶۰۴۹۵۲۷  – ۰۲۱
  ۰۹۰۳۷۹۰۰۸۷۸

  ساعات کاری از شنبه تا چهارشنبه : ۸:۳۰ الی ۱۴

  پنجشنبه ها : ۸:۳۰ الی ۱۲

 • هماهنگی برای مشاوره

  “جهت مشاوره حضوری و هماهنگی قبلی خواهشمند است با شماره 09037900878 تماس حاصل فرمایید.”
                                        ساعت تماس((از ساعت 10 صبح الی 13))

  مشاوره ثبتی در خصوص تنظیم کلیه اسناد رسمی از قبیل:

  • اسناد غیرمنقول اعم از آپارتمان، ملک ،زمین ،مغازه ،سرقفلی ، صلح عمری، رهنی…
  • اسناد غیرمنقول(وسائط نقلیه موتوری)
  • سایر اسناد از قبیل :وکالت ،تعهد ،اقرار ، وصیت ، بذل مهریه…
  • گواهی امضا …
 • آدرس دفتر اسناد رسمی 1152 :

  تهران – بالاتر از اتوبان همت –  جنت آباد مرکزی –  ابتدای خیابان 20 متری گلستان غربی – پلاک 89 – طبقه اول – واحد 1

1
دفتر اسناد رسمی ۱۱۵۲ تهران
دفتر اسناد رسمی ۱۱۵۲ تهران
تخفیف های ویژه تابستانی : ثبت نام دوره های آموزش سردفتری - فروش فیلم ها و کتاب آموزش سردفتریاینستاگرم آموزش های سردفتری - کلیک کنید
+