اعتراض به تحدید حدود زمانی اتفاق می افتد که قسمتی از ملک در پلاک ثبتی مجاور قرار گرفته است.برای تشریح این مورد شایع و راه حل آن ویدیو فوق توسط اسماعیل وفایی تهیه شده است.برای مشاهده ویدیو های بیشتر به سایت رسمی دفترخانه در پروفایل پیج مراجعه فرمایید.
daftarkhane.com
#تحدید_حدود#اعتراض_تحدید_حدود#اعتراض_ثبتی#مشاوره_ثبتی#کارآموزی#دفترخانه_اسنادرسمی#ثبت_آنی#کتاب_آموزش_سردفتری#فیلم_آموزش_سردفتری#دفترخانه_۱۱۵۲_تهران#اسماعیل_وفایی#علیرضا_قاسمی#طنین_چاپ#
...

خدمات اختصاصی دفترخانه۱۱۵۲ تهران✒⚖ایندفترخانه در زمینه مشاوره حقوقی و ثبتی و آموزش تخصصی و تجربی سردفتری( حضوری و غیرحضوری)، عرضه ویدیو های کار در دفتر اسناد رسمی و کار با سیستم ثبت آنی فعالیت می نماید.برای کسب اطلاع بیشتر به سایت رسمی دفترخانه مراجعه فرمایید.daftarkhane.com
#مشاوره_حقوقی#مشاوره_ثبتی#مشاوره_حضوری_تلفنی#مشاوره_حضوری#آموزش_ویدئویی#دفتر_اسناد_رسمی#دفترخانه_۱۱۵۲_تهران#سردفتری#سردفتری_اسناد_رسمی#اسماعیل_وفایی
...

گریم خوب توسط استاد عمید بعد از ساعت اداری😎😉 #whitehair#whitehairmen#whitehairmodel#handsome#greeneyes#eyesgreen#glassmolding ...

مشاوره حضوری و غیر حضوری در تنظیم اسناد
#مشاوره#مشاوره_حقوقی#مشاوره_حضوری#دفتر_اسناد_رسمی_۱۱۵۲_تهران#مشاوره_ثبتی
...

(عرضه ویدیو های جامع کار با سیستم ثبت آنی)
در ادامه ویدیو های آموزش کارآموزی سردفتری ایندفترخانه ویدیو های جامع کار با سیستم ثبت آنی را برای عرضه به علاقمندان تهیه نموده است.دفتر اسناد رسمی ۱۱۵۲ تهران
#آموزش_ویدئویی#ثبت_آنی#دفتر_اسناد_رسمی_۱۱۵۲_تهران #کارآموزی
...

مشاوره حقوقی و آموزش کارآموزی کار در دفتر اسناد رسمی به شکل حضوری(تعداد محدود)، غیر حضوری و آنلاین ؛ مجموعه ویدیو های جامع آموزشی برای اولین بار توسط دفترخانه۱۱۵۲ تهران.
اسماعیل وفایی سردفتر دفتر اسناد رسمی ۱۱۵۲ تهران و بازیگر سینما و تلویزیون📽✒ #سردفتران#دفتر_اسناد#دفتر_اسناد_رسمی_۱۱۵۲_تهران#آموزش_حضوری_مجازی#مشاوره#اسماعیل_وفایی
...

سردفتر اسناد رسمی ۱۱۵۲ تهران و بازیگر سینما و تلویزیون 🎬✒
اسماعیل وفایی سردفتر اسناد رسمی ۱۱۵۲ تهران در کنار شغل سردفتری فعالیتهای هنری نیز داشته که از جمله بازی در چند سریال و فیلم میباشد.علاقه مندان به هنر بازیگری که مستعد این حرفه باشند میتوانند با ما در تعامل بوده تا در صورت تمایل به پروژه های تصویری معرفی شوند.😎📽📽.
ادامه مصاحبه در کانال آپارات : daftarkhane1152

سایت رسمی اسماعیل وفایی:
Esmaeelvafaie.ir
#اسماعیل_وفایی#بازیگر#اسماعیل_وفائی
...

بخشنامه سازمان ثبت اسناد و املاک کشور در خصوص فعالیت دفاتر اسناد رسمی ...

ساعات کار #دفتر_اسناد_رسمی# تا اطلاع ثانوی ...

ارایه آموزش تجربی کار در دفتر اسناد رسمی
#دفتر_اسناد_رسمی#آموزش_سردفتری#سردفتر #دفترخانه #daftarkhane#
...

فضای مجازی

 فضای مجازی(Cyberspace) ، فضایی تئوری و علمی است که ارتباطات کامپیوتری در آن رخ می‌دهد. این که نباید فضای سایبری (مجازی) را با اینترنت اشتباه گرفت.
از این لفظ غالباً در اشاره به اشیاء و شخصیت‌هایی که تا حد زیادی در خود شبکه مخابراتی وجود دارد به کار می‌رود تا جایی که برای مثال ممکن است به‌طور استعاری گفته شود یک وبگاه در فضای مجازی وجود دارد.
همگرایی فن آوری رسانه های جمعی نتیجه فرایند سازگاری طولانی از منابع ارتباطی آنها با تغییرات تکاملی هر لحظه تاریخی است.
بنابراین ، رسانه جدید به گسترش رسانه های سنتی در فضای مجازی مبدل شده و اطلاعات دسترسی عمومی را در طیف گسترده ای از دستگاه های دیجیتال امکان پذیر کرده است.
با بیان مقدمه فوق به اهمیت بالای فضای مجازی در تمام زمینه های هنری، علمی ، فرهنگی ، آموزشی و حتی اقتصادی در زندگی جوامع امروزی پی بردیم.

دفتر اسناد رسمی ۱۱۵۲ تهران
دفتر اسناد رسمی ۱۱۵۲ تهران

نقش فضای مجازی در اقتصاد و کسب و کار

شبکه های اجتماعی با اینکه عمر خیلی زیادی ندارند اما در زندگی روزمره افراد نقش بسیار پررنگی داشته اند و بسیاری از کاربران روزانه حداقل یک بار به صفحه شخصی خود در شبکه اجتماعی که عضو هستند سر می زنند. به همین خاطر توجه به آنها از اهمیت فوق العاده ای برخوردار است.
لذا با توجه به تمام مزایا و معایبی که شبکه های مجازی دارند لکن به دلایل مختلف نمیتوان تاثیر مثبت آنها را در زمینه پیشرفت علمی فرهنگی و بخصوص اقتصادی منکر شد.
مهمتر از آنچه تا کنون بیان کردیم این است که در حال حاضر مردم به دلایل مختلف به خریدها، آموزشها و بیزینسهای اینترنتی و در فضای مجازی متمایل شده اند.
پس فعالیت در فضای مجازی در حال حاضر و البته با توجه به شرایط سخت کنونی به نوعی خدمت رسانی به مردم جامعه نیز میباشد تا بتوانند در هر محیطی به راحتی به خواسته خود در هر زمینه ای دست پیدا کنند.

فعالیت مجازی دفترخانه 1152 تهران

در راستای مطالب فوق و البته با توجه به اینکه هدف اصلی این دفترخانه از فعالیتهای خود همانا آموزش مسائل حقوقی و ثبتی در خصوص تنظیم اسناد و نیز امکان مشاوره حضوری و غیرحضوری می باشد.
تصمیم بر این گرفتیم تا برخی از مطالب و ویدیو های آموزشی را در پیج رسمی دفترخانه در اینستاگرام قرار دهیم تا از این طریق دوستان و علاقمندان بتوانند به راحتی به این مسایل دسترسی داشته باشند.
دوستان و همکاران عزیز و علاقه مندان میتوانند هر گونه سوال ، پیشنهاد و یا انتقادی را ، از طریق سایت رسمی ایندفترخانه یا پیج رسمی اینستاگرام بنشانی daftarkhane1152tehran با ما در میان بگذارند.
امیدواریم بتوانیم در مسیر رو به جلوی خود جهت پیشرفت سطح علمی و تجربی و تخصصی دوستان ، همکاران و مردم عزیزمان همچنان فعالیت کرده و رضایت همگان را جلب نماییم.سردفتر دفترخانه 1152 تهران/اسماعیل وفایی

دفتر اسناد رسمی ۱۱۵۲ تهران

فیلم های زیر را ببینید

مشکلات تنظیم اسناد وسایط نقلیه موتوری

تماس با دفتر اسناد رسمی 1152 جنت آباد مرکزی تهران

 • شماره های تماس دفتر اسناد رسمی 1152 :

  ۴۴۴۸۶۱۰۷     –     ۴۶۰۴۹۵۲۷  – ۰۲۱
  ۰۹۰۳۷۹۰۰۸۷۸

  ساعات کاری از شنبه تا چهارشنبه : ۸:۳۰ الی ۱۴

  پنجشنبه ها : ۸:۳۰ الی ۱۲

 • هماهنگی برای مشاوره

  “جهت مشاوره حضوری و هماهنگی قبلی خواهشمند است با شماره 09037900878 تماس حاصل فرمایید.”
                                        ساعت تماس((از ساعت 10 صبح الی 13))

  مشاوره ثبتی در خصوص تنظیم کلیه اسناد رسمی از قبیل:

  • اسناد غیرمنقول اعم از آپارتمان، ملک ،زمین ،مغازه ،سرقفلی ، صلح عمری، رهنی…
  • اسناد غیرمنقول(وسائط نقلیه موتوری)
  • سایر اسناد از قبیل :وکالت ،تعهد ،اقرار ، وصیت ، بذل مهریه…
  • گواهی امضا …
 • آدرس دفتر اسناد رسمی 1152 :

  تهران – بالاتر از اتوبان همت –  جنت آباد مرکزی –  ابتدای خیابان 20 متری گلستان غربی – پلاک 89 – طبقه اول – واحد 1

1
دفتر اسناد رسمی ۱۱۵۲ تهران
دفتر اسناد رسمی ۱۱۵۲ تهران
مشاوره ثبتی آنلاین ( غیرحضوری ) و دوره ها و فیلم های آموزشی سردفتریاینستاگرم آموزش های سردفتری - کلیک کنید
+