کتاب آموزش کار در دفتر اسناد رسمی

لزوم نگارش کتاب و کارآموزی در مشاغل قضایی و حقوق

اصولا مشاغل مرتبط با قانون از جمله مشاغل حساس و با اهمیتی هستند که اگر در آن مهارت و تخصص کافی وجود نداشته باشد اشخاص در آن زمینه با مشکل مواجه شده و یا نتیجه مطلوب کیفی و کمی را حاصل نمی کنند.
از جمله این مشاغل می توان به قضاوت ، سردفتری ،وکالت و مشاوران حقوقی ذکر کرد و البته دوره کارآموزی که در نظر گرفته شده است دال بر این موضوع است.
کتاب های متعددی در زمینه مشاغل حقوقی مثل قضاوت و یا وکالت و … نوشته شده است و البته دوره کارآموزی خوب و قابل قبولی نیز در نظر گرفته شده است تا پس از طی آن سپس مشغول بکار  شوند.

فقدان منابع و کتاب های آموزشی در شغل سردفتری

لکن به هر دلیلی متاسفانه در مورد شغل حساس و خطیر سردفتری که البته باید علم و دانش ثبتی و حقوقی و  از آن مهمتر کارآموزی تخصصی و کاربردی و تجربی همراه هم باشند ، تا بحال مجموعه یا کتاب آموزشی نگارش نیافته است و حتی دوره کارآموزی مناسب و درخور این شغل حساس در نظر گرفته نشده است!!

کتاب آموزش تخصصی سردفتری
دفتر اسناد رسمی ۱۱۵۲ تهران

کتاب آموزش تخصصی و کاربردی کار در دفاتر اسناد رسمی

با توجه به احساس شدید وجود مرجعی برای آموزش تجربی ، تخصصی و کاربردی شغل سردفتری و بطور کلی کار در دفترخانه ، اسماعیل وفائی سردفتر دفترخانه 1152 تهران ، برای اولین بار اقدام به نگارش کتاب ( آموزش تخصصی و کاربردی کار در دفاتر اسناد رسمی ویژه سردفتران ،دفتریاران و سندنویسان و کارمندان دفاتر اسناد رسمی ) نموده است کتاب آموزش تخصصی و کاربردی کار در دفاتر اسناد رسمی که می تواند در موارد ذیل مورد استفاده علاقمندان و همکاران عزیز واقع شود:

گزینه های استفاده از کتاب آموزش کار در دفترخانه

  1. سردفتران محترم که به تازگی می خواهند مشغول بکار شوند و دوره کارآموزی مناسبی را نگذرانده اند.
  2. دفتریاران عزیز که قصد دارند در کنار سمت دفتریاری خود بعنوان یک سند نویس ماهر اقدام به تنظیم سند نمایند.
  3. سندنویسان و کارمندان دفاتر اسناد رسمی که بعنوان اپراتور مشغول بکار هستند و می توانند با مطالعه این کتاب مهارت خود را در تنظیم کلیه اسناد تکمیل نمایند.
  4. دانشجویان و بطور کلی اشخاصی که در زمینه ی رشته حقوق ثبت و مشابه آن در دانشگاه ها مشغول به تحصیل هستند نیز می توانند از این کتاب بعنوان یک مرجع عملی و کاربردی مکمل درس های تئوری استفاده نمایند.

فیلم زیر را ببینید

                کتاب آموزش تخصصی و کاربردی کار در دفاتر اسناد رسمی

سوالات متداول 

متاسفانه اکثر سردفتران دوران کارآموزی موفقی را ندارند و یکی از مهمترین دلایل نگارش این کتاب تشریح کامل امور مدیریتی دفترخانه بهمراه نحوه صحیح تنظیم اسناد و آموزش کار با سیستم ثبت آنی می باشد که سردفتران عزیز می توانند با مطالعه کتاب آموزش تخصصی و کاربردی کار در دفاتر اسناد رسمی از این حیث دارای تجربه کافی برای شروع بکار بشوند.

با توجه به اینکه کتاب آموزش تخصصی و کاربردی کار در دفاتر اسناد رسمی به بیان کلیه امور مربوط به دفاتر اسناد رسمی پرداخته است ، لذا دانشجویان و بطور کلی اشخاصی که در زمینه ی رشته حقوق ثبت و مشابه آن در دانشگاه ها مشغول به تحصیل هستند نیز می توانند از این کتاب بعنوان یک مرجع عملی و کاربردی مکمل درس های تئوری استفاده نمایند.

کتاب تخصصی و کاربردی کار در دفاتر اسناد رسمی شامل 3 فصل می باشد.1 – اصول مدیریتی دفترخانه2 – نحوه تنظیم کلیه اسناد از جمله اسناد منقول اسناد غیرمنقول ، سرقفلی ، انتقال اجراییه ، صلح عمری ، تقسیم نامه ، وصییت نامه ، رضایت نامه ، تعهد نامه وکالت نامه…. 3 – یادآوری نکات مهم و تجربی

توزیع کتابهای مذکور می توانند بصورت جداگانه یا همراه دی وی دی آموزش نحوه تنظیم کلیه اسناد ارائه شود که توسط مجموعه فرهنگی هنری طنین چاپ 09124257369 (آقای قاسمی)صورت می پذیرد که علاقه مندان و متقاضیان می توانند بصورت حضوری یا ارسال در تمام نقاط تهران و سایر شهرستانها مجموعه مورد نظر را تهیه نمایند.

سردفتران محترم که به تازگی می خواهند مشغول بکار شوند و دوره کارآموزی مناسبی را نگذرانده اند.دفتریاران عزیز که قصد دارند در کنار سمت دفتریاری خود بعنوان یک سند نویس ماهر اقدام به تنظیم سند نمایند.سندنویسان و کارمندان دفاتر اسناد رسمی که بعنوان اپراتور مشغول بکار هستند و می توانند با مطالعه این کتاب مهارت خود را در تنظیم کلیه اسناد تکمیل نمایند.دانشجویان و بطور کلی اشخاصی که در زمینه ی رشته حقوق ثبت و مشابه آن در دانشگاه ها مشغول به تحصیل هستند نیز می توانند از این کتاب بعنوان یک مرجع عملی و کاربردی مکمل درس های تئوری استفاده نمایند.

ثبت نام دوره های آموزش سردفتری - فروش فیلم ها و کتاب آموزش سردفتریاینستاگرم آموزش های سردفتری - کلیک کنید
+