کتاب آموزش تخصصی و کاربردی کار در دفاتر اسناد رسمی (چاپ دوم )

سخن سردفتر:

عرض سلام و ادب خدمت همه دوستان عزیزان و همکاران محترم.

در ادامه فعالیت های آموزشی این دفترخانه در خصوص آموزش کار در دفاتر اسناد رسمی و کارآموزی سردفتری به روش حضوری و غیرحضوری ( آنلاین) دوره های آموزش دفتر اسناد رسمی ویژه بازار کار و استقبال همکاران و دوستان عزیز ، بنابر درخواست های متعدد و نیازی که در خصوص مرجعی نوشتاری به عنوان کتاب آموزش تخصصی کار در دفاتر اسناد رسمی احساس می شد ، این دفترخانه برای اولین بار اقدام به تهیه و انتشار کتابی با مضمون آموزش تخصصی و کاربردی کار در دفاتر اسناد رسمی ویژه سردفتران ، دفتریاران و سندنویسان نموده است که البته این کتاب می تواند به عنوان مرجعی برای آموزش عملی و تخصصی مورد استفاده دانشجویان و اشخاصی که به تحصیلات دانشگاهی در رشته های مرتبط با حقوق ثبت مشغول می باشند مورد استفاده قرار گیرد.

پس از استقبال مخاطبین عزیز از کتاب فوق الذکر تصمیم گرفتیم تا اقدام به چاپ  این کتاب همراه با اصلاحات و الحاقات جدید بنماییم. تماس با دفتر اسناد رسمی 1152 تهران

ketab1152

ارسال کتاب آموزشی 1152

لطفا پس از خرید اینترنتی کتاب چاپی برای ثبت سفارش و اخذ آدرس جهت ارسال با بخش توزیع در واتساپ هماهنگ بفرمایید

واتساپ:                09124257369

فیلم زیر را ببینید

عرضه مجموعه کتاب و فیلم های آموزش کار در دفاتر اسناد رسمی

چاپ دوم کتاب تخصصی و کاربردی کار در دفاتر اسناد رسمی

مجموعه دی وی دی فیلم های آموزشی

یکی دیگر از روش های آموزشی که در حال حاضر در تمام زمینه ها و حرفه های مختلف کاربرد دارد آموزش از طریق تصویر و فیلم های آموزشی می باشد.
مزایای یادگیری از طریق فیلم های آموزشی در این است که متقاضیان میتوانند به روش هانی مختلف و به راحتی به این ویدیو ها دسترسی پیدا نمایند و در منزل از آن استفاده نمایند.
لذا در این خصوص این دفترخانه اقدام به تهیه یک دی وی دی شامل موارد مختلف آموزش کار در دفاتر اسناد رسمی نموده است:

 • 8 ویدیوی کامل نحوه ی صحیح تنظیم کلیه اسناد در دفاتر اسناد رسمی
 • 2 ویدیوی آموزش کار با سیستم ثبت آنی
  ((مجموعه کتاب فوق الذکر همراه با دی وی دی آموزشی بصورت یک مجموعه به دوستان و علاقه مندان بنحو مقتضی ارائه خواهد شد))

نحوه ارائه خدمات آموزشی و کتاب کار در دفاتر اسناد رسمی

این دفترخانه در زمینه آموزش های تخصصی و کاربردی کار در دفاتر اسناد رسمی ، شامل کارآموزی سردفتری و نحوه تنظیم اسناد و آموزش سندنویسان و اپراتوران عزیز به روشهای ذیل عمل می نماید:

 1. کلاس های حضوری آموزش کار در دفاتر اسناد رسمی (به تعداد محدود) دوره های آموزش دفتر اسناد رسمی ویژه بازار کار ویژه سردفتران و دفتریاران و علاقه مندان به کار در دفاتر اسناد رسمی.
 2. آموزش های آنلاین و غیر حضوری جهت آموزش کار در دفاتر اسناد رسمی و نحوه صحیح تنظیم اسناد آموزش غیر حضوری و آنلاین سردفتری | آموزش مجازی ثبتی که به سادگی امکانپذیر می باشد و البته با وجود شرایط موجود روش مطمئن و راحتی برای آموزشهای مذکور می باشد.
 3. عرضه کتاب آموزش تخصصی و کاربردی کار در دفاتر اسناد رسمی و دی وی دی حاوی 8 فیلم آموزش نحوه صحیح تنظیم اسناد و 2 فیلم آموزش روش کار با سیستم ثبت آنی به صورت پک های آماده شده دوره های اموزش دفتر اسناد رسمی ویژه بازار کار جهت ارائه به علاقه مندان و متقاضیان در تهران و سایر شهرستان ها بنحو مقتضی.
دفترخانه1152 تهران
طنین چاپ

نحوه تهیه کتاب و فیلم های آموزشی

علاقه مندان و متقاضیان می توانند جهت تهیه مجموعه دی وی دی های آموزش تنظیم کلیه اسناد به همراه کتاب آموزش تخصصی و کاربردی کار در دفاتر اسناد رسمی (ویژه سردفتران و دفتریاران و سند نویسان)تماس با دفتر اسناد رسمی 1152 تهران که البته می تواند به عنوان مرجع عملی و تخصصی برای اشخاصی که در رشته های مرتبط با حقوق ثبت در دانشگاه ها مشغول تحصیل می باشند محسوب شود ، به طرق ذیل اقدام نمایند:

 • مراجعه حضوری به تنها مرکز پخش کننده کتاب و فیلم های آموزشی (مجموعه فرهنگی هنری طنین چاپ) دوره های آموزش دفتر اسناد رسمی ویژه بازار کار با مدیریت آقای قاسمی
 • به صورت غیر حضوری و ارسال به تمام نقاط تهران و سایر شهرستانها از طریق ارتباط و هماهنگی با مجموعه طنین چاپ نماینده انحصاری پخش کتاب و دی وی دی آموزشی.واتساپ:                  09124257369

  تلفن تماس:           44457945  –   44474763 -021

پشتیبانی دفترخانه1152 تهران از مخاطبین مجموعه آموزشی ارائه شده

در ادامه آموزش هایی که ایندفترخانه در قالب کتاب آموزش کاربردی و تخصصی کار در دفاتر اسناد رسمی در حوزه فعالیت این شغل به نگارش درآورده و نیز کلاس های آموزش حضوری و غیر حضوری و فیلم های آموزشی را برای برای اولین بار در ایران  تهیه کرده و عرضه نموده است ، که البته با توجه به قوانین و شرایط حاکم بر عملکرد دفاتر در تنظیم اسناد و در حال حاضر نگارش یافته است ، تصمیم مهمتری را اتخاذ نموده است تا به مخاطبین آین آموزشها پس از استفاده و حتی در دوران فعالیت حرفه ای خود در دفترخانه ، پشتیبانی علمی و عملی ارائه دهد تا در صورتی که ابهام یا اشکالی بوجود آمد بتواند اقدام مثبتی انجام داده باشد که البته باعث افتخار ما و مجموعه آموزشی ما خواهد بود. همچنین اگر تغییراتی در آینده در خصوص این قوانین حاصل شود همکاران و مخاطبین محترم آن را اعمال خواهند نمود و این مجموعه نیز تغییرات مذکور را در چاپ های بعدی کتاب و ویدیو های آموزشی  لحاظ خواهد کرد.
امیدواریم که این مجموعه آموزشی برای دوستان مفید فایده باشد و ما را با انتقادات و پیشنهادات خود در بهبود مجموعه ارائه شده یاری نمایید.سردفتر دفتر خانه 1152 تهران/اسماعیل وفایی

دفتر اسناد رسمی ۱۱۵۲ تهران

سوالات متداول 

کتاب آموزش تخصصی و کاربردی کار در دفاتر اسناد رسمی که ویژه سردفتران و دفتریاران و سند نویسان برای اولین بار نگارش یافته است حاوی تمام امور مربوط به دفترخانه میباشد.
از بدو تاسیس دفترخانه و نحوه مدیریت آن تا تنظیم کلیه اسناد رسمی از جمله :

 • اسناد منقول ،
 • غیرمنقول ،
 • سرقفلی ،
 • صلح عمری ،
 • اسناد بانکی ،
 • انتقال اجرایی ،
 • اسناد رهنی ،
 • اقرار نامه ها و …. که یک دفترخانه  برای بهبود وضعیت کیفی و کمی کار خود باید در آنها تخصص داشته باشد .

اصولا کتاب آموزش تخصصی و کاربردی کار در دفاتر اسناد رسمی جهت استفاده سردفتران محترم که تازه شروع بکار نموده یا دوره کارآموزی موفقی را نگذرانده اند و همچنین برای دفتریارانی که قصد دارند تا در کنار سمت دفتریاری خود به تنظیم اسناد بپردازند و نیز برای اپراتوران و سندنویسانی که می خواهند در نحوه تنظیم صحیح کلیه اسناد مهارت بالایی کسب کنند نگارش یافته است.
لذا از آنجایی که این کتاب به صورت کاربردی و تخصصی گردآوری شده است می تواند مورد استفاده دانشجویان و اشخاصی که در رشته های مرتبط با حقوق ثبت در دانشگاه ها مشغول تحصیل می باشند نیز قرار گیرد.

دی وی دی آموزش کار در دفاتر اسناد رسمی شامل 8 ویدیوی نحوه تنظیم  صحیح کلیه اسناد رسمی می باشد که علاوه بر آن به بیان نکات مهم و تجربی در این خصوص پرداخته می شود.ضمن اینکه 2 ویدیوی آموزش ثبت آنی نیز برای آموزش کار با سیستم ثبت آنی در دی وی دی مذکور در نظر گرفته شده است.

کتاب آموزش تخصصی و کاربردی کار در دفاتر اسناد بصورت مجموعه ای کامل از نحوه تنظیم اسناد و کلیه موارد و نکات کلیدی و تجربی که دفترخانه باید از آن آگاهی داشته باشد تهیه و گردآوری شده است که البته با توجه به قوانین و مقررات زمان تنظیم کتاب ، نگارش یافته است و می تواند مرجع کاملی برای سردفتران دفتریاران و کارمندان و حتی دانشجویان مرتبط با حقوق ثبت باشد.

کتاب آموزش تخصصی و کاربردی کار در دفاتر اسناد رسمی شامل 3 سرفصل می باشد.

 1.  اصول مدیریتی دفترخانه
 2. نحوه تنظیم و ثبت اسناد رسمی که شامل کلیه اسناد از جمله اسناد منقول ، غیرمنقول، سرقفلی، صلح عمری، قطعی_رهنی، انتقال اجرایی،وکالتنامه،تقسیم نامه…و سایر خدمات ثبتی می باشد.
 3. یادآوری نکات مهم  می باشد.

علاقه مندان و متقاضیان می توانند جهت تهیه مجموعه دی وی دی های آموزش تنظیم کلیه اسناد به همراه کتاب آموزش تخصصی و کاربردی کار در دفاتر اسناد رسمی (ویژه سردفتران و دفتریاران و سند نویسان) که البته می تواند به عنوان مرجع عملی و تخصصی برای اشخاصی که در رشته های مرتبط با حقوق ثبت در دانشگاه ها مشغول تحصیل می باشند محسوب شود ، به طرق ذیل اقدام نمایند:

1- مراجعه حضوری به تنها مرکز پخش کننده کتاب و فیلم های آموزشی (مجموعه فرهنگی هنری طنین چاپ) دوره های آموزش دفتر اسناد رسمی ویژه بازار کار با مدیریت آقای قاسمی

2- به صورت غیر حضوری و ارسال به تمام نقاط تهران و سایر شهرستانها از طریق ارتباط و هماهنگی با مجموعه طنین چاپ نماینده انحصاری پخش کتاب و دی وی دی آموزشی. تلفن تماس:           44457945  –   44474763 -021
همراه:                 09904257369   – 09124257369
اینستاگرام:           chap_tanin

اصولا کتاب آموزش تخصصی و کاربردی کار در دفاتر اسناد رسمی بطور کامل مطالب لازم را تشریح می کند.
ولی توصیه می شود دی وی دوی حاوی نحوه تنظیم صحیح کلیه اسناد و کار با سیستم ثبت آنی نیز جهت تکمیل امر آموزش تهیه شود که البته عرضه کتاب آموزشی و دی وی دی مذکور بصورت یک پک واحد در حال حاضر قابل عرضه و ارایه به علاقه مندان و متقاضیان عزیز بصورت حضوری و یا ارسال به تمام نقاط تهران و سایر شهرستانها به نحو مقتضی می باشد.

این دفترخانه در زمینه آموزش های تخصصی و کاربردی کار در دفاتر اسناد رسمی ، شامل کارآموزی سردفتری و نحوه تنظیم اسناد و آموزش سندنویسان و اپراتوران عزیز به روشهای ذیل عمل می نماید:

 1. کلاس های حضوری آموزش کار در دفاتر اسناد رسمی (به تعداد محدود) دوره های آموزش دفتر اسناد رسمی ویژه بازار کار ویژه سردفتران و دفتریاران و علاقه مندان به کار در دفاتر اسناد رسمی.
 2. آموزش های آنلاین و غیر حضوری جهت آموزش کار در دفاتر اسناد رسمی و نحوه صحیح تنظیم اسناد آموزش آنلاین و غیر حضوری سردفتری | آموزش مجازی ثبتی که به سادگی امکانپذیر می باشد و البته با وجود شرایط موجود روش مطمئن و راحتی برای آموزشهای مذکور می باشد.
 3. عرضه کتاب آموزش تخصصی و کاربردی کار در دفاتر اسناد رسمی و دی وی دی حاوی 8 فیلم آموزش نحوه صحیح تنظیم اسناد و 2 فیلم آموزش روش کار با سیستم ثبت آنی به صورت پک های آماده شده دوره های آموزش دفتر اسناد رسمی ویژه بازار کار جهت ارائه به علاقه مندان و متقاضیان در تهران و سایر شهرستان ها بنحو مقتضی.
ثبت نام دوره های آموزش سردفتری - فروش فیلم ها و کتاب آموزش سردفتریاینستاگرم آموزش های سردفتری - کلیک کنید
+