آموزش تخصصی و تجربی سردفتری و دفتریاری

سردفتری اسناد رسمی و شغل آن از جمله مشاغل بسیار حساس سخت و پر استرس میباشد.
اگر چه دفتر اسناد رسمی به عنوان یک نهاد خصوصی تحت هدایت سردفتر می باشد لکن تحت نظارت دقیق قوه قضاییه و تابع قوانین ثبتی و حقوقی و کیفری میباشد.

سردفتران و دفتریاران عزیز پس از آنکه موفق به اخذ ابلاغ سردفتری شدند و از نظر علمی و حقوقی مورد تایید قرار گرفتند حال به مرحله مشکل و بسیار حساسی وارد میشوند که اگر بتوانند ابتدای راه را به طور صحیح شروع کنند میتوانند در شغل خود موفق باشند.http://www.notary.ir/content-news-letter/98

اسماعیل وفایی
اسقاط کافَه خیارات و استثنائات آن

چگونه در شغل سردفتری و در بازار کار موفق شویم ؟

این مستلزم آموزش نکات ظریف و کاربردی و تجربی است که در قوانین نیامده لکن سردفتران باید از آنها مطلع باشند تا در آینده به علت عدم تجربه دچار ضرر و زیان مالی و حتی روحی نشوند و با پرونده های ثبتی، حقوقی و کیفری مواجه نشوند.
این امور تجربی شامل دو بخش میشود :

2. آموزش حضوری و تجربی نحوه صحیح تنظیم اسناد

سردفتر پس از اینکه مهارت کافی جهت اداره و مدیریت دفترخانه را کسب کرد به وظیفه اصلی و خطیر خود می رسد که همانا تنظیم صحیح اسناد مطابق با قوانین ثبتی ، حقوقی و کیفری میباشد.
اسنادی که در دفاتر اسناد رسمی تنظیم می شوند بسیار متنوع بوده که تنظیم و ثبت صحیح هر کدام از آنها علاوه بر داشتن دانش بالای حقوقی و ثبتی مستلزم داشتن تجربه در این زمینه نیز میباشد.
در حال حاضر دوره های کارآموزی در دفاتر اسناد رسمی برای سردفتران عزیز در نظر گرفته شده است که البته بدلایل مختلف هیچگاه نمیتواند نیاز کسب مهارت تجربی و تخصصی را برطرف نماید.

1152amoozeshe
اموزش غیر حضوری سردفتری

 سردفتران و دفتریاران عزیز:

با توجه به اهمیت نکاتی که برای شغل سردفتری ذکر شد:

 1. یادگیری امور تجربی در خصوص مدیریت دفترخانه
 2. آموزش صحیح(کارآموزی) در تنظیم و ثبت اسناد
  پیشنهاد میشود همکاران عزیز قبل از شروع به کار ، دوره ای را برای آموزش مسائل مطرح شده بگذرانند تا بتوانند با اتکا به دانش ثبتی و آموزش عملی و حضوری  که بدست آورده اند به راحتی و طیب خاطر به شغل سردفتری پرداخته و با مشکلات احتمالی ناشی از عدم آگاهی به امور تجربی مواجه نشوند.

فعالیت دفترخانه جهت آموزش تخصصی سردفتری

این دفترخانه با توجه به اهمیت  موضوع و اینکه در سالیان گذشته مشاهده شده که همکاران عزیز در بدو  اشتغال به علت عدم تجربه و تخصص کافی دچار ضرر و زیان شده اند و نیز در جهت بالابردن سطح کیفی و کمی دفترخانه، در زمینه آموزش این امور خدمات ذیل را ارائه میدهد.

1)-دوره های آموزش تخصصی سردفتری در دفترخانه

این دوره های تخصصی شامل آموزش کار در دفترخانه نیز می شود و هر شخصی که تمایل به یادگیری کار در دفترخانه شامل :

– اپراتوری ،ویدیوهای آموزش سردفتری و کار با سیستم ثبت آنی

– سندنویسی … داشته باشد نیز می تواند در صورت صلاحدید اساتید در این کلاس ها شرکت نماید.

2)-آموزش سندنویسی و تنظیم اسناد در دفاتر اسناد رسمی بصورت آنلاین و غیر حضوری آموزش آنلاین و غیر حضوری سردفتری | آموزش مجازی ثبتی

3)- کتاب آموزش تخصصی وکاربردی کار در دفاتر اسناد رسمی (ویژه سردفتران ، دفتریاران و سندنویسان و کارمندان دفترخانه) که بنا به استقبال همکاران به چاپ دوم نیز رسیده است.

 

کتاب آموزش سردفتری

4)-مجموعه کامل فیلم های آموزش تنظیم کلیه اسناد در دفاتر اسناد رسمی و کار با سیستم ثبت آنی به همراه کتاب آموزشی :

مجموعه کتاب و ویدیو های آموزشی فوق الذکر که شامل آموزش کامل نحوه صحیح تنظیم کلیه اسناد و کار با سیستم ثبت آنی به صورت کاربردی و تجربی می باشد، برای اولین بار توسط ایندفترخانه جهت استفاده دوستان و همکاران و علاقه مندان به کار در دفتر اسناد رسمی ارائه و توزیع می شود.لذا مخاطبین این مجموعه می تواند اشخاض ذیل باشند و از این مجموعه استفاده لازم را ببرند:

 1. سردفتران و همکاران محترمی که به تازگی مشغول بکار شده اند یا هنوز بطور کامل دوره کارآموزی خود را نگذرانده اند و یا در صورت طی دوره کارآموزی ، بهره کافی را نبرده اند.
 2. دفتریاران عزیزی که قصد دارند در کنار سمت خود به عنوان سندنویس باتجربه و اپراتور فعالیت نمایند.
 3. سند نویسان و اپراتوران و کارمندان دفاتر اسناد رسمی می توانند با مطالعه کتاب (آموزش تخصصی و کاربردی کار در دفاتر اسناد رسمی) و مشاهده (فیلم های نحوه صحیح تنظیم کلیه اسناد رسمی و آموزش ثبت آنی) سطح کیفی و کمی فعالیت خود در دفاتر اسناد رسمی را به شکل چشمگیری بالا ببرند.

نحوه آموزش دوره های دفتر اسناد رسمی

این دفترخانه علاوه بر آموزشهای ثبتی رایگان که به صورت مقاله و ویدیو در این سایت در اختیار عزیزان قرار داده ، آموزشهای تخصصی سردفتری خدمات آموزشی و مشاوره ثبتی دفترخانه1152 تهران را نیز در نظر گرفته است.

آموزش آنلاین(غیر حضوری)

کلاسهای آنلاین (مجازی) در حال حاضر و با توجه به شرایط موجود مورد استقبال دوستان واقع شده است که براحتی می توانند با این نحوه آموزش تمامی اصول تجربی و تخصصی کار در دفاتر اسناد رسمی از جمله سردفتری و نحوه صحیح تنظیم اسناد را بیاموزند.خواهشمند است از طریق تماس با دفتر اسناد رسمی 1152 تهران ، جنت آباد مرکزی مشاوره ثبتی دفتر اسناد رسمی جهت هماهنگی و آموزش تخصصی سردفتر اسناد رسمی آموزش آنلاین و غیر حضوری سردفتری | آموزش مجازی ثبتی اقدام فرمایید | سردفتر اسماعیل وفایی .

هماهنگی جهت دریافت مجموعه کتاب و فیلم های آموزش کار در دفاتر اسناد رسمی :

علاقه مندان و مخاطبین محترم می توانند از طریق ارتباط مستقیم با نماینده انحصاری توزیع مجموعه آموزشی فوق (مجموعه طنین چاپ با مدیریت آقای قاسمی ) در جهت تهیه  به صورت حضوری یا ارسال در تهران و سایر شهرستانها  اقدام فرمایند.

تلفن تماس:            44474763     –     44457945 – 021

تلفن همراه:           09124257369

اینستاگرام:             chap_tanin

طنین چاپ

کارآموزی دفتر اسناد رسمی

در گذشته رسم بر این بود که سردفتران ودفتریاران پس از آنکه موفق به کسب ابلاغ سردفتری یا دفتریاری شدند مدتی را به عنوان کارآموز در یکی از دفاتر اسناد رسمی میگذراندند تا بتوانند از تجربیات سردفتر بیاموزند .

اگر چه به دلیل اینکه سردفتر دفترخانه خود مشغول رفع و فتق امور دفترخانه بود کارآموز سردفتری نمیتوانست بطور کامل اصول اساسی را یاد بگیرند.
در سالیان اخیر البته مساله کار آموزی و یادگیری حضوری و تجربی تقریبا از بین رفته و لذا سردفتران عزیز به علت همین بی تجربگی در امور عملی دفترخانه متحمل ضرر و زیان زیادی شده اند.http://www.notary.ir/content-news-letter/98

 مهمترین تاثیرات آموزش تجربی وحضوری امور سردفتری

 1. سهولت و آرامش در اداره امور دفترخانه در بدو شغل سردفتری
 2. تسلط سردفتر و دفتریار بر نحوه تنظیم دقیق کلیه اسناد
 3. بالا بردن سطح کیفی و کمی دفترخانه
 4. نحوه صحیح برخورد با ارباب رجوع جهت جذب مشتری و کسب درآمد بیشتر
 5. جلوگیری از ضرر و زیان مالی و روحی ناشی از مشکلاتی که از عدم تجربه سردفتر بر امور تجربی دفترخانه نشات میگیرد.
daftarkhane.com

فیلم های زیر را ببینید

       کتاب آموزش تخصصی کار در دفاتر اسناد رسمی و دی وی دی فیلم های تنظیم اسناد و ثبت آنی

مخاطبین دوره کارآموزی اسناد رسمی :

 1. سردفترانی که تازه شروع بکار کرده اند و دوره کارآموزی سردفتری را نگذرانده اند.
 2. دفتریارانی که به طور حرفه ای قصد شروع بکار دارند و به شغل سردفتری در آینده فکر میکنند.
 3. اشخاصی که قصد ورود به شغل سردفتری را دارند.
 4. افرادی که قصد دارند به عنوان سندنویس حرفه ای در دفاتر اسناد رسمی مشغول بکار شوند
 5. کسانی که می خواهند با سمت اپراتور و به صورت حرفه ای در دفاتر اسناد رسمی استخدام شوند.
 6. پیشنهاد میشود اشخاصی که دارای اطلاعات حقوقی بوده و یا مدرک تحصیلی آنها حقوق میباشند در کلاسهای آموزش سردفتری حاضر شوند تا بتوانند با دوره آموزشی بهترین استفاده لازم را ببرند.
 7. دوره های حضوری آموزش کار در دفتر اسناد رسمی 6 جلسه می باشد که در صورت تشخیص مدرس یک الی 2 جلسه تمدید میشود.
  بطور کلی حضور در این جلسات آموزشی محدودیتی ندارد . لکن پیشنهاد ما این است که افراد فوق الذکر میتوانند بهره تجربی , علمی و مالی بیشتری از کلاسهای سردفتری داشته باشند.

مدرس آموزش های حضوری و آنلاین :  اسماعیل وفائی

 • سردفتر دفتر اسناد رسمی 1152 تهران
 • نویسنده کتاب آموزش تخصصی و کاربردی کار در دفاتر اسناد رسمی

  (( برای آشنایی با سایر فعالیت ها به لینک زیر مراجعه فرمایید ))

دفتر اسناد رسمی ۱۱۵۲ تهران اسماعیل وفایی

سوالات اساسی پیش از ثبت نام کلاس های آموزش های تخصصی سردفتر اسناد رسمی

خیر ، نیازی نیست .
فرض ما این هست که شما کارآموز عزیز ،
هیچ اطلاعی در زمینه سردفتر اسناد رسمی ندارید . چون دوره آموزش سردفتر اسناد رسمی از مبتدی تا پیشرفته می باشد و هر چیزی که لازم باشد را در کلاس ها ،  آموزش می بینید .

برای کارآموزان محترمی که از شهرهای مختلف برای یادگیری تشریف می آورند ما روزهای پنجشنبه و جمعه را پیشنهاد می دهیم .

در حال حاضر هنرجویان مختلفی از شهرهای دور مثل :
مشهد ، گرگان ، کردستان و …. برای یادگیری به اینجا آمده اند .

کلاسهای  کارآموزی سردفتران و بطور کلی علاقه مندان عزیز به این حرفه شامل یک دوره آموزش 5 جلسه ای و به صورت حضوری میباشد و کلیه مسائل مرتبط با این شغل به طور کامل  و تجربی آموزش داده میشود.

اگر کارآموز عزیزی پس از طی 5 جلسه آموزش حضوری همچنان با سوالات و ابهاماتی مواجه باشد و مدرس تشخیص دهد ،یک الی دو جلسه فوق العاده برای آموزش کامل در نظر گرفته میشود.
“ما این اطمینان را به شما دوست عزیز میدهیم”
تا زمان یادگیری کامل ،این مجموعه در خدمت عزیزان خواهد بود، چرا که هدف اصلی ما از این جلسات آموزشی یادگیری کامل اصول حرفه ایی شغل سردفتریست./اسماعیل وفایی/

کلاس های مورد نظر فقط جهت بالا بردن سطح تجربی شرکت کنندگان میباشد بنحوی که سردفتر به راحتی دفترخانه را اداره کنند.
لذا یادگیری تنظیم سند خود مستلزم گذراندن دوره جداگانه ای میباشد.که پذیرش آن محدود میباشد و سردفتر پس از گذراندن آن میتواند براحتی و با مهارت یک اپراتور سند تنظیم کند.

خدمت دوستان عزیز عرض مینماییم که جلسات آموزشی ما بدون محدودیت سنی بوده و به صرف اینکه تشخیص داده شود دوره آموزشی برای شخص مفید فایده میباشد میتواند در کلاسها حضور داشته باشند.
درخصوص زمان برگزاری جلسات که البته برای راحتی حال همکاران بعد از ساعت کاری میباشد در حال حاضر روزهای سه شنبه الی پنجشنبه به مدت 3 روز در هفته میباشد.

جلسات آموزشی برای کارآموزان خانم و آقا میباشد که با هماهنگی برگزار میشود.

سلام و عرض ادب خدمت همه همکاران عزیز و علاقه مندان به شغل سردفتری

همانطور که بیان شد هدف از این دوره آموزشی بالابردن سطح تجربی و کاربردی سردفتران میباشد، بنحوی که براحتی بتواند دفترخانه را اداره کرده و در نهایت موجب بهبود وضعیت کیفی و کمی دفتر شود .
دوره آموزشی خصوصی توسط مدرس مجرب با 43 سال سابقه ی سند نویسی حرفه ای در دفترخانه برگزار میشود و آموزش تا زمانی که کارآموز به بالاترین سطح خود برسد و مدرس تشخیص دهد انجام می پذیرد.

خوشحال می شویم پاسخگوی سئوالات شما باشیم

33 پاسخ
 1. شیرین
  شیرین می گوید:

  می خواستم از مجموعه و دوره های خوبشون تشکر کنم .
  من که ازشون تو بازار کار نتیجه گرفتم .
  واقعا متشکرم .

  پاسخ
  • مدیریت دفترخانه
   مدیریت دفترخانه می گوید:

   ممنون.خوشحالیم که دوره آموزشی ما مورد قبول شما بوده است .آرزوی موفقیت برایشما

   پاسخ
 2. علی
  علی می گوید:

  با سلام
  امیدوارم استاد عزیز خوب باشند .
  می خواستم اینجا ازتون تشکر کنم .
  یعنی این دوره کارآموزی ثبت اسناد رسمی رو من نمی اومدم نمی تونستم به این راحتی کار توی دفتر اسناد پیدا کنم .
  و کلمه به کلمه چیزهایی که گفتید رو الان دارم توی کار استفاده می کنم .
  از شما و آموزش های ویژه بازار کارتون واقعا متشکرم .

  پاسخ
  • مدیریت دفترخانه
   مدیریت دفترخانه می گوید:

   درود بر شما دوست عزیزم.
   ممنون از لطف شما و خوشحالیم از رضایت شما.موفق و پاینده باشید.

   پاسخ
 3. مهدی
  مهدی می گوید:

  سلام خدمت مدیریت محترم دفترخانه 1152 و بخصوص جناب آقای عمید.کلاسهای خوبی بود و البته با سبک تدریس جالب.ان شااله که در ادامه راه موفق باشید…

  پاسخ
  • مدیریت دفترخانه
   مدیریت دفترخانه می گوید:

   ممنون از شما .
   هدف ما آموزش در محیطی مناسب است و از این بابت خوشحالیم که مورد رضایت شما بوده.

   پاسخ
 4. رضا
  رضا می گوید:

  سلام و عرض خسته نباشید.
  جمالی هستم .برای آموزش اپراتوری خدمت رسیدم.فعلا در دفترخانه مشغول بکار شدم و خوشحالم که با مجموعه شما آشنا شدم.موفق باشید.ارادتمند/رضا جمالی

  پاسخ
 5. فرهاد
  فرهاد می گوید:

  سلام جناب وفایی ،مدیر محترم دفترخانه 1152.
  میخواستم از این طریق از زحمات شما و پرسنل خوب آموزشی شما تشکر کنم.و درخواست کنم امکان حضور کارآموزان بیشتری برای آموزش ثبت آنی رو فراهم کنید.با تشکرفرهاد پورحسین

  پاسخ
  • مدیریت دفترخانه
   مدیریت دفترخانه می گوید:

   سلام جناب آقای پورحسین
   تشکر از شما برای حضور مستمر و همکاری با گروه آموزشی.فعلا آموزش ثبت آنی محدود میباشد.چون مستلزم کار با یک سیستم جداگانه است.ولی حتما در آینده اقدام میکنیم.

   پاسخ
 6. مژده
  مژده می گوید:

  سلام و عرض ادب خدمت آقای وفایی
  تشکر از کلاس های خوب شما و استاد عزیز و مجرب جناب استاد عمید که با صبوری و برخورد مناسب محیط خوبی را در جلسات ایجاد نمودند.امیدوارم این کار آموزشی ادامه دار باشد.با آرزوی موفقیت و سلامتی برای مجموعه آموزشی شما.

  پاسخ
  • مدیریت دفترخانه
   مدیریت دفترخانه می گوید:

   ممنون از لطف شما.خوشحالیم که در اولین دوره جلسات آموزشی رضایت دوستان حاصل شده است.موفق باشید.

   پاسخ
 7. محرابی
  محرابی می گوید:

  درود بر شما…
  ارادتمند شما محرابی هستم ** این 3 جلسه ای که خدمت رسیدم بسیار آموزش خوب بوده.اگر امکان داشته باشه فقط ساعت کلاس از 5 شروع بشه خیلی خوبه.//:) محرابی

  پاسخ
  • مدیریت دفترخانه
   مدیریت دفترخانه می گوید:

   سلام دوست عزیز و بزرگوار جناب محرابی
   حتما در خصوص ساعت کلاس شما به طور خصوصی پیرو صحبتی که داشتیم هماهنگی لازم را بعمل میاوریم.هدف ما راحتی شما همراه با آموزش صحیح است.

   پاسخ
 8. آدابی
  آدابی می گوید:

  سلام .
  خوبید ؟ آدابی هستم . آخرش تونستم موفق بشم .
  هر چی دارم از شما و دوره های خوبتون هست .
  برای شما آرزوی پیروزی رو دارم .

  پاسخ
  • مدیریت دفترخانه
   مدیریت دفترخانه می گوید:

   درود بر شما سرکار خانم آدابی
   استعداد شما در اپراتوری واقعا قابل تحسین بود.خوشحالیم که مشغول بکار شدید.موفق باشید.

   پاسخ
 9. ملایری
  ملایری می گوید:

  سلام
  من از راه دوری می اومدم ولی ارزشش رو داشت .
  خواستم از دوره های آموزش دفتر اسناد رسمی شما تشکر کنم که واقعا توی کار واقعی بدرد می خوره .
  دوستدار شما .
  ملایری

  پاسخ
  • مدیریت دفترخانه
   مدیریت دفترخانه می گوید:

   سلام جناب آقای ملایری عزیز
   البته ما خوشحالیم و دلگرمی برای مجموعه ما بود که به ما اعتماد کردید و علیرغم مسیر دور در جلسات ما حضور پیدا کردید.آرزوی موفقیت برای شما.

   پاسخ
 10. منتظری
  منتظری می گوید:

  با سلام و درود
  برنامه ریزی و نوع آموزش های سردفتری فوق العاده کاربردی و موثر بود .
  و الان در کارم کاملا دارم استفاده می کنم .
  از بابت همه چیز متشکرم .

  پاسخ
  • مدیریت دفترخانه
   مدیریت دفترخانه می گوید:

   سلام جناب آقای منتظری
   ما هم خوشحالیم که در دوره سردفتری حضور داشتید و اوقات خوبی در کنار شما داشتیم.موفق و پایدار باشید.

   پاسخ
 11. محمد
  محمد می گوید:

  سلام و عرض ادب
  ممنون از کلاسهای سندنویسی شما با تدریس خوب آقای عمید.در پیشرفت کار من تاثیر زیادی داشت.موفق باشید

  پاسخ
 12. گنجی
  گنجی می گوید:

  آموزش سند نویسی رو از مبتدی شروع کردم و اصلا فکر نمی کردم که بتونم وارد بازار کار بشم .
  مسیرم دور بود و از شمال می اومدم .
  نوع آموزش و اینکه خود استاد عملا درگیر بازار کار هست و اینکه تجربه خیلی زیادی رو توی کار دارند ،
  باعث شد بتونم در مدت کمتر به نتیجه فوق العاده عالی برسم و بتونم از رشته سند نویسی درآمد داشته باشم.
  از شما بخاطر تمام زحماتی که کشیدید خواستم تشکر کنم .
  پیروز باشید .

  پاسخ
  • پشتیبانی دفترخانه گنجی
   پشتیبانی دفترخانه گنجی می گوید:

   با سلام
   از اینکه توانستیم در جهت رشد افراد قدم برداریم بسیار مفتخریم.
   آرزوی پیشرفت و سلامتی برای شما خواستارم.
   موفق باشید

   پاسخ
 13. یوسف وند
  یوسف وند می گوید:

  آموزش کار در دفتر اسناد رسمی رو بشکل واقعی پیش شما یاد گرفتم .
  بابت آموزش ها و کارآموزی دفتر اسناد رسمی که دقیقا چیزی که در بازار اتفاق می افتد را آموز می دهد ، متشکرم .
  موفق باشید .

  پاسخ
 14. خلج
  خلج می گوید:

  آموزش کار در دفتر اسناد رسمی بصورت غیر حضوری هم دارید ؟
  من امکان اومدنش رو ندارم می خواستم بدونم آموزش غیر حضوری هم هست ؟
  با تشکر .

  پاسخ
 15. فرانك
  فرانك می گوید:

  سلام وقت بخير
  من به طور اتفاقي با موسسه شما امروز اشنا شدم ؛ روند برگزاري كلاسها درسال اتي نيز به قوت خودش باقي است ؟ نحوه شركت و هماهنگي به چه نحوي است ؟درخصوص تعرفه هزينه نيز بفرماييد مزيد امتنان است

  پاسخ
  • مدیریت دفترخانه
   مدیریت دفترخانه می گوید:

   سلام خدمت شما
   کلاسهای آموزشی ما در ابتدا به صورت حضوری بود که به علت شیوع بیماری فعلا برگزار نمیشود.فعلا به شکل آنلاین در خدمت دوستان هستیم.ضمن اینکه تمام آموزشهای لازم برای کار در دفتر اسناد رسمی در5 ویدیو گردآوری شده که بزودی آماده ارائه به متقاضیان میباشد.هماهنگی در خصوص کلاسهای آنلاین و تهیه ویدیو ها با شماره 09037900878 صورت میگیرد.
   موفق و پیروز باشید..

   پاسخ
 16. پارسا
  پارسا می گوید:

  باسلام خدمت آقای اسماعیل وفایی سردفترمحترم وخوشتیپ وتبریک سال نو.خواستم ازتون بپرسم هزینه این جلسات چقدره؟من الان دارم تو یه دفترکارآموزی سردفتری میکنم ولی به دلیل شلوغ بودن دفترمتاسفانه بعدازدوماه چیزی نصیبم نشده آیامیشه بااین ۳یا۵جلسه حداقل۷۰درصدسردفتربشم؟

  پاسخ
  • مدیریت دفترخانه
   مدیریت دفترخانه می گوید:

   سلام و عرض ادب و تبریک سال نو خدمت شما همکار عزیز
   کلاسها فعلا به صورت محدود برگزار میشه.متاسفانه بعلت شیوع بیماری.ولی از15 فروردین کلاسهای حضوری رو داریم.شما با 5 جلسه کلاس 100 درصد کار سردفتری رو یاد میگیرید.ما هم 15 سال پیش کارآموزی رفتیم و تقریبا اصلا چیزی یاد نگرفتیم.
   ی ویدیو جدید در قسمت آموزش تخصصی در سایت قرار دادم که توضیح کامل داده شده.مبلغ5 جلسه آموزشی2200000 تومان هست .انشااله سال خوب همراه با موفقیت داشته باشید.

   پاسخ
 17. پارسا
  پارسا می گوید:

  باسلام خدمت استادعزیزاسماعیل وفایی.اون چندتافیلم آموزشی که زحمت کشیدیدتهیه کردیدچطوری میتونیم ازشون استفاده کنیم؟ممنون میشم اگه راهنمایی کنید.انتظارداریم مقداری هوای ماپذیرفته شدگان جدیدسردفتری وهمکاران آینده خودتونو بیشترداشته باشید.سپاس ازشما

  پاسخ
  • مدیریت دفترخانه
   مدیریت دفترخانه می گوید:

   سلام جناب پارسا
   وقت بخیر.هدف ما هم از این آموزشها برای اینه که همکاران و دوستانی که قصد ورود به این شغل رو دارن راحتتر مشغول بشن.چون واقعا شغل حساس و مهمیه.خدمتتون عرض کردم.متاسفانه کلاسهای خوبی داشتیم که فعلا برگزار نمیشه.ولی 5 ویدیو آمادست.اگر ملاحظه کردید و ابهام یا سئوالی بود یک جلسه حضوری در خدمت هستیم.برای هماهنگی با شماره09037900878 هماهنگ کنید.آرزوی موفقیت برای شما و همه همکاران دارم.

   پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

می خواهید در گفت و گو شرکت کنید؟
خیالتان راحت باشد :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره ثبتی آنلاین ( غیرحضوری ) و دوره ها و فیلم های آموزشی سردفتریاینستاگرم آموزش های سردفتری - کلیک کنید
+