خدمات آموزشی و مشاوره ثبتی دفترخانه1152 تهران

خدمات ثبتی دفترخانه 1152 تهران

نوشته سردفتر

عرض سلام و ادب خدمت همه عزیزان، دوستان و همکاران گرامی

در راستای هدف ایندفترخانه جهت بالابردن سطح اطلاعات حقوقی و ثبتی در قالب مقالات و نوشته ها همراه با ویدیو های آموزشی در سایت خدمات غیرحضوری دفترخانه و پیج رسمی دفترخانه اینستاگرام دفتر اسناد رسمی1152 تهران و نظر به استقبال دوستان و همکاران عزیز ، تصمیم بر این گرفتیم تا خلاصه ای از فعالیتهای ایندفترخانه را در این نوشته برای علاقمندان بیان نماییم.
همانطور که اشاره شد تمامی اقدامات ایندفترخانه بر این اساس بوده تا از طرق مختلفی که تاکنون بدلایل مختلف صورت نپذیرفته است ،تا بتواند در جهت مسایل مختلف کمکی در جهت آموزش و مشاوره مشاوره ثبتی دفتر اسناد رسمی به هموطنان عزیز بنماید تا شاید بتوانند از این مطالب بهره لازم در جهت سهولت مراودات اقتصادی و حقوقی و ثبتی نصیبشان شود و دچار مشکلات و زیانهای مالی نشوند.لذا فعالیتهای ایندفترخانه را میتوان به 3 بخش تقسیم نمود.

دفتر اسناد رسمی ۱۱۵۲ تهران اسماعیل وفایی

مشاوره حقوقی وثبتی

اولین ومهمترین هدف از طراحی این سایت و سایر ابزارهای ارتباطی ارائه مشاوره مشاوره ثبتی دفتر اسناد رسمی به تمام هموطنان عزیز می باشد که در خصوص مسائل حقوقی و ثبتی نیاز به راهنمایی دارند.
اهمیت این موضوع زمانی احساس میشود که بسیاری از اشخاص به علت عدم اگاهی به قوانین ثبتی و حقوقی اقدامات و معاملاتی انجام میدهند و دچار مشکل می شوند و بعضا ضرر و زیان مالی بر آنها وارد میشود و بعد از این واقعه ناخوشایند به دفاتر اسناد رسمی یا وکلا مراجعه میکنند که این خود نیز مستلزم صرف هزینه و زمان زیادی برای رسیدن به نتیجه در پی خواهد داشت.
لذا ایندفترخانه برای اولین بار اقدام به مشاوره ثبتی و حقوقی نموده که به صورت حضوری و غیرحضوری(آنلاین) مشاوره ثبتی آنلاین و غیر حضوری | مشاوره از راه دور ثبتی امکان پذیر میباشد.

آموزش کار در در دفتر اسناد رسمی(کارآموزی سردفتری)

یکی دیگر از خدمات ایندفترخانه آموزش تخصصی و تجربی آموزش تخصصی کارآموزی سردفتری کار در دفتر اسناد رسمی می باشد.به دو دلیل این آموزشها ارائه میشود:

 1. کار آموزی تخصصی و تجربی سردفتران عزیزی که قصد ورود به شغل سردفتری را دارند و بعلت اینکه بدلایل مختلف نتوانستند در دوره کارآموزی بطور جامع و کامل با نکات تخصصی و تجربی سردفتری آشنا بشوند.http://www.notary.ir/content-news-letter/98
 2. علاقمندان به کار در دفاتر اسناد رسمی که میتوانند با این آموزشها با مسایل ثبتی و تنظیم اسناد آشنایی پیدا نمایند و آماده اشتغال در دفاتر اسناد رسمی بشوند.
  این آموزشها به شکل حضوری و یا غیر حضوری (آنلاین) آموزش آنلاین و غیر حضوری سردفتری | آموزش مجازی ثبتی و یا از طریق ویدیو های آموزشی ویدیوهای آموزش سردفتری و کار با سیستم ثبت آنی صورت میپذیرد که البته مورد استقبال دوستان واقع شده و ما نیز دلگرم به ادامه امر آموزشی شدیم.
  در ادامه به توضیح این ویدیوها و کاربرد و دلایل تهیه انها خواهیم پرداخت.
آموزش کار در دفتر اسناد رسمی
daftarkhane.com

عرضه ویدیو های آموزشی

در حال حاضر با توجه به شرایط خاص موجود و شیوع بیماری و اینکه بسیاری از دوستان علاقه مند به یادگیری کارآموزی سردفتری و کار در دفاتر اسناد رسمی میباشند و البته به درخواست عزیزانی که در کلاسهای حضوری ما شرکت می نمودند ، برای سهولت کار دوستان ویدیو هایی در خصوص کار در دفتر اسناد رسمی و 2 ویدیو جداگانه جهت کار با سیستم ثبت آنی تهیه شده است که به علاقمندان عرضه می شود.
ویدیو های جامع آموزشی سردفتری مزیت این ویدیو ها در این است که براحتی میتوان در منزل آنها را تهیه کرد و استفاده لازم را برد.ضمن اینکه یک جلسه حضوری نیز در نظر گرفته شده تا اشخاصی که این ویدیو ها را تهیه کرده اند سوالات و ابهامات احتمالی را برطرف نمایند.البته شایان ذکر است که تهیه این ویدیوها با توجه به شرایط موجود کار نسبتا مشکلی بود ولی در نهایت این ویدیو ها در حاضر اماده عرضه به دوستان میباشد.

سخن پایانی:

در مطالب فوق در خصوص ارائه خدمات آموزش و مشاوره ای تو ضیحاتی ارائه شد تا به سوالاتی که برای دوستان و همکاران در این خصوص در سایت و پیج دفترخانه اینستاگرام دفتر اسناد رسمی1152 تهران مطرح میشود جوابگو باشیم.
نحوه هماهنگی جهت استفاده از این خدمات به نحو مقتضی تماس با دفتر اسناد رسمی 1152 تهران ، جنت آباد مرکزی در نظر گرفته شده است.امیدواریم ما را در این راهی که پیش رو داریم حمایت نموده و با پیشنهادات و انتقادات خود در بهبود و بالا بردن سطح کیفی و کمی فعالیتمان یاری فرمایید.با تشکر/اسماعیل وفایی سردفتر دفترخانه1152 تهران

فیلم های زیر را ببینید

                                   ویدیو کوتاه از خدمات دفترخانه1152 تهران

سوالات متداول 

کار آموزی تخصصی و تجربی سردفتران عزیزی که قصد ورود به شغل سردفتری را دارند و بعلت اینکه بدلایل مختلف نتوانستند در دوره کارآموزی بطور جامع و کامل با نکات تخصصی و تجربی سردفتری آشنا بشوند بصورت حضوری و غیر حضوری(آنلاین) به دوستان و علاقمندان ارایه می شود.

در صورتی که نمیتوانید در کلاسهای حضوری ما شرکت کنید این امکان وجود داردکه بصورت غیر حضوری (آنلاین) آموزش آنلاین و غیر حضوری سردفتری | آموزش مجازی ثبتی و یا از طریق ویدیو های آموزشی ویدیوهای آموزش سردفتری و کار با سیستم ثبت آنی کار در دفاتر اسناد رسمی و کارآموزی تخصصی سردفتری را آموزش ببینید.

در حال حاضر با توجه به شرایط خاص موجود و شیوع بیماری و اینکه بسیاری از دوستان علاقه مند به یادگیری کارآموزی سردفتری و کار در دفاتر اسناد رسمی میباشند برای سهولت کار دوستان 5 ویدیو تخصصی کار در دفتر اسناد رسمی و 2 ویدیو جداگانه جهت کار با سیستم ثبت آنی ویدیو های جامع آموزشی سردفتریبه علاقمندان عرضه می شود.جهت هماهنگی برای تهیه ویدیو ها با شماره09037900878 تماس حاصل فرمایید.

کلاسهای حضوری و غیرحضوری آموزشی علاوه بر کارآموزی تخصصی و تجربی سردفتری شامل آموزش سندنویسی و اپراتوری دوره های آموزش دفتر اسناد رسمی ویژه بازار کار نیز میشود و علاقمندان میتوانند برای تکمیل اطلاعات ثبتی در تنظیم اسناد در این کلاسها شرکت کنند که برای سند نویسی5 جلسه و اپراتوری دو جلسه میباشد و در صورتی که کارآموز آموزش بیشتری نیاز باشد یک جلسه اضافه در نظر گرفته شده است.

اصولا مشاوره های ثبتی باید به صورت حضوری و ارایه مدارک صورت پذیرد تا بهترین راهکار حقوقی ارائه شود، لکن ایندفترخانه برای اولین بار اقدام به مشاوره ثبتی و حقوقی نموده که به صورت حضوری و غیرحضوری(آنلاین) مشاوره ثبتی آنلاین و غیر حضوری | مشاوره از راه دور ثبتی امکان پذیر میباشد.در صورت هماهنگی قبلی میتوانید بصورت تلفنی نیز از مشاوره ما بهرمند شوید.

مشاوره های ثبتی در تنظیم اسناد معمولا قبل از انجام معامله و تنظیم اسناد اهمیت دارند تا جلوی ضرر و زیان را بگیرند لذا شما میتوانید مدارکی که در خصوص ملک و معامله  مزبور دارید را ارایه دهید تا جهت مشاوره و ارزیابی صحت آنها راهنمایی لازم انجام شود.

اصولا مشاوره های ثبتی دفترخانه در خصوص تنظینم اسناد رسمی میباشد و شامل تنظیم اسناد عادی نمی شود.زیرا طبق قانون دفاتر حق تنظیم اسناد عادی مثل مبایعه نامه را ندارند.لکن میتوانیم در خصوص صحت مدارک یا آگاهی از اصول قانونی و عرفی تنظیم مبایعه نامه راهنمایی لازم را به شما ارایه دهیم.

مشاوره دفترخانه در زمینه مسائل ثبتی و حقوقی در تنظیم اسناد است و شامل دعاوی کیفری نمی شود و بهتر است پیگیری و جلو بردن پرونده کیفریتان و شکایتی که کرده اید را به همکاران وکیل بسپارید اگر چه تا حدی که بتوانیم شما را راهنمایی خواهیم کرد.

خوشحال می شویم پاسخگوی سئوالات شما باشیم

18 پاسخ
 1. فرهاد
  فرهاد می گوید:

  سلام خدمت شما جناب وفایی.کلاسهای حضوری فوق العاده بود و آموزشها عالی.خوشحالم که تونستم از این کلاسها استفاده کنم.موفق باشید

  پاسخ
  • مدیریت دفترخانه
   مدیریت دفترخانه می گوید:

   سلام جناب آقای باتمانی عزیز.
   خوشحالیم از اینکه کلاسها مورد قبول شما واقع شده و ما توانستیم با همکار و دوست خوبی آشنا بشویم.ان شااله در مسایل کاری با هم همکاری خواهیم داشت.موفق و پیروز باشید.

   پاسخ
 2. محمد
  محمد می گوید:

  درود بر شما.تلاش شما در خصوص آموزش سردفتران جدید واقعا قابل تقدیر است.و خوشحالم که جناب محرابی را برای آموزش معرفی کردم.الان وضعیت کلاسهای حضوری چگونه است؟

  پاسخ
  • مدیریت دفترخانه
   مدیریت دفترخانه می گوید:

   سلام محمد جان.جناب محرابی از دوستان و همکاران خوب ما هستند و خوشحال شدیم در این مدت در خدمت ایشان بودیم.کلاسهای حضوری فعلا با محدودیت برگزار میشود.مشتاق دیدار شما هستیم

   پاسخ
 3. قاسمی
  قاسمی می گوید:

  سلام و عرض ادب.قاسمی هستم که در کلاسهای شما شرکت کردم.متاسفانه به علت کرونا نتونستم 2 جلسه پایانی خدمت برسم.آیا راهی هست من بتونم آموزشها رو بصورت غیر حضوری ادامه بدم.موفق و پیروز باشید.در ضمن از زحمات جناب عمید تشکر میکنم.

  پاسخ
  • مدیریت دفترخانه
   مدیریت دفترخانه می گوید:

   سلام جناب آقای قاسمی
   بله متاسفانه به علت شیوع کرونا جلسات ما تشکیل نمیشد.در حال حاضر با تعداد محدود برای سلامتی دوستان آموزش ادامه دارد.میتوانید ادامه کلاسها رو تشریف بیاورید.خوشحال میشویم.به امید دیدار

   پاسخ
 4. شهرزاد
  شهرزاد می گوید:

  سلام جناب وفایی.
  ویدیو های ارسالی بسیار عالی بود بخصوص کار با سیستم ثبت آنی.فقط چند سوال در مور تنظیم اسناد رهنی و صلح داشتم که اگر امکان داشته باشه بصورت حضوری یا آنلاین از شما بپرسم.تشکر

  پاسخ
  • مدیریت دفترخانه
   مدیریت دفترخانه می گوید:

   سلام سرکار خانم شادلو.
   در خصوص ویدیو ها هر سوال یا ابهامی که وجود دارد میتوانید به صورت حضوری یا آنلاین آنها را برطرف کنیدو این به اختیار شماست.در هر دو صورت ما آماده جوابگویی هستیم.موفق باشید

   پاسخ
 5. Ali
  Ali می گوید:

  درود و سپاس بر همکار عزیزم جناب وفایی
  یکماهی هست مشغول شدم و میخواستم از این طریق تشکر ویژه از شما و استاد عمید داشته باشم.این شانس رو داشتم که در جوار شما عزیزان بودم و آموختم.شاد و پیروز و سربلند باشید.

  پاسخ
  • مدیریت دفترخانه
   مدیریت دفترخانه می گوید:

   سلام و عرض ادب خدمت دوست و همکار عزیز جناب آقای پرهیزکار
   خدا رو شکر که مشغول بکار شدید.هر کمک یا سوالی بود ما در خدمتیم.ان شااله که در تمام زمینه ها موفق باشید.

   پاسخ
 6. آرمان
  آرمان می گوید:

  سلام.خسته نباشید.در خصوص ویدیو ها میخواستم سوال کنم که یک جلسه کلاس حضوری برای طرح سوالات به چه شکل برگزار میشه.من بروجرد هستم و حضور در جلسه برای من مشکل است.امکانش هست منو راهنمایی کنید.در ضمن بابت ویدیو ها تشکر

  پاسخ
  • مدیریت دفترخانه
   مدیریت دفترخانه می گوید:

   سلام خدمت دوست عزیز.
   ما از ابتدا یک جلسه حضوری برای اشخاصی که ویدیو ها رو تهیه کرده بودند در نظر گرفته بودیم.اگر سوالی برای شما مطرح شده و امکان حضور شما مهیا نیست میتوانیم به صورت آنلاین جوابگوی شما باشیم.برای هماهنگی با شماره09037900878 تماس بگیرید.در خدمت شما هستیم

   پاسخ
 7. مازیار
  مازیار می گوید:

  سلام خدمت سردفتر محترم و خوشتیپ جناب آقای وفایی.
  خدا رو شکر آخرین جلسه آموزش آنلاین هم دیروز با تدریس آقای عمید به پایان رسید.برای من که فعلا با شرایط کرونا خونه نشین شدم خیلی مفید بود.فقط میخواستم با هماهنگی شما یک جلسه خدمت برسم برای عرض ادب و آشنایی با محیط دفترخانه.خیلی خیلی تشکر.کار فوق العاده ای بود.موفق باشید

  پاسخ
  • مدیریت دفترخانه
   مدیریت دفترخانه می گوید:

   سلام مازیار جان.خدا رو شکر که آموزش آنلاین هم تمام شد.حتما زمان مناسبی در نظر میگیریم تا شما را ملاقات کنیم.تشکر از لطف شما

   پاسخ
 8. ملیکا
  ملیکا می گوید:

  درود بر شما
  ضمن تشکر از زحمات شما در زمینه آموزش و مشاوره که البته در هر دو مورد بهره مند شدیم میخواستم قدردانی ویژه ای داشته باشم از آقای عمید که با مشاوره و راهنمایی صحیح و بموقع به ما کمک زیادی کردند .کار شما واقعا قابل ستایش است.ممنون از شما و آرزوی سلامتی و موفقیت برای شما

  پاسخ
  • مدیریت دفترخانه
   مدیریت دفترخانه می گوید:

   سلام سرکار خانم بیات.
   خوشحالیم که مشاوره ما مورد قبول شما بود و توانست به شما کمک کند.ما هم از اعتماد شما متشکریم.پیروز و سربلند باشید

   پاسخ
 9. باتمانی
  باتمانی می گوید:

  سلام بر مدیریت دفترخانه1152 تهران.
  جناب وفایی ضمن عرض ادب و خسته نباشید میخواستم در خصوص کلاسهای حضوری شما سوال کنم.در شرایط موجود کلاسها برگزار میشه و در ضمن چگونه میتونم ویدیو های شما رو تهیه کنم.ممنون از طرح جدید و جالب شما برای آموزشها

  پاسخ
  • مدیریت دفترخانه
   مدیریت دفترخانه می گوید:

   سلام جناب باتمانی.کلاسها در حال حاضر برگزار میشه ولی با محدودیت نفرات.برای تهیه ویدیو ها هم با شماره 09037900878 تماس بگیرید هماهنگی انجام میشود.موفق باشید

   پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

می خواهید در گفت و گو شرکت کنید؟
خیالتان راحت باشد :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دفتر اسناد رسمی ۱۱۵۲ تهران

تماس با دفتر اسناد رسمی 1152 جنت آباد مرکزی تهران

 • شماره های تماس دفتر اسناد رسمی 1152 :

  ۴۴۴۸۶۱۰۷     –     ۴۶۰۴۹۵۲۷  – ۰۲۱
  ۰۹۰۳۷۹۰۰۸۷۸

  ساعات کاری از شنبه تا چهارشنبه : ۸:۳۰ الی ۱۴

  پنجشنبه ها : ۸:۳۰ الی ۱۲

 • هماهنگی برای مشاوره

  “جهت مشاوره حضوری و هماهنگی قبلی خواهشمند است با شماره 09037900878 تماس حاصل فرمایید.”
                                        ساعت تماس((از ساعت 10 صبح الی 13))

  مشاوره ثبتی در خصوص تنظیم کلیه اسناد رسمی از قبیل:

  • اسناد غیرمنقول اعم از آپارتمان، ملک ،زمین ،مغازه ،سرقفلی ، صلح عمری، رهنی…
  • اسناد غیرمنقول(وسائط نقلیه موتوری)
  • سایر اسناد از قبیل :وکالت ،تعهد ،اقرار ، وصیت ، بذل مهریه…
  • گواهی امضا …
 • آدرس دفتر اسناد رسمی 1152 :

  تهران – بالاتر از اتوبان همت –  جنت آباد مرکزی –  ابتدای خیابان 20 متری گلستان غربی – پلاک 89 – طبقه اول – واحد 1

1
دفتر اسناد رسمی ۱۱۵۲ تهران
دفتر اسناد رسمی ۱۱۵۲ تهران
تخفیف های ویژه تابستانی : ثبت نام دوره های آموزش سردفتری - فروش فیلم ها و کتاب آموزش سردفتریاینستاگرم آموزش های سردفتری - کلیک کنید
+